Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó így? Páromna...

Szerintetek ez jó így? Páromnak ajándék (? )

Figyelt kérdés

Szóval Valentín napra szeretnék a páromnak egy olyan nagy képet csinálni, hogy vennék egy szép keretet,a háttérkép piros lenne,és nyomtatnék ki magunkról képeket és /régebbről is/ beragasztanám őket.Évszámokat kivágnám,és középre raknék egy nagyobb képet és az fölé tenném azt a dátumot ill évszámot mikor összejöttünk.Van régről rózsám és azt is beragasztanám mármint a szirmokat!

tetszik nektek?


2011. jan. 16. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
Lány vok.
2011. jan. 16. 17:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet. :) Biztos fog neki örülni, nem mindig a pénzes, drága ajándékokra kell hajtani. Az amit magunk készítünk szívből a párunknak sokszor sokkal értékesebb a másik számára. :)))
2011. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha romantikus a párod, jó, bár nekem egy kicsit giccsesnek tűnik.
2011. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.akkor sztem a szirmok feleslegesek,de sztem tetszeni fog neki.kicsit talán romantikus.de nem baj.erre gondoltam ajándéknak mert ezt én csináltam,és tényleg szívből jön.:-)
2011. jan. 16. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Na, erről van szó. Ügyes legyél, remélem tetszeni fog neki is! :)
2011. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányom a húgának készített karácsonyi ajándéknak olyan montázst, ahol a tesója legjobb pillanatai vannak a fényképeken. Mezei keretbe tette, felülre felirat került: a beceneve, mondjuk pacsirta arcai 2010.

Hatalmas sikere volt.

Egy ilyen személyes ajándék nagyobb örömöt tud szerezni, mint egy üzletben megvásárolt emléktárgy.

Én is képet kaptam a nagylányomtól, amin a barátjával vannak gyönyörű, havas fenyőfa előtt lefényképezve. Olyan szépek rajta, és olyan szeretettel adták, hogy elbőgtem magam.

A rózsaszirmokat tényleg hagyd ki, az sok lenne.

2011. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
biztos tetszeni fog neki :)
2011. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Amúgy eggyikönk se az a nagyon romantikus,talán vmi vicces dolgot is lehetne,vagy marad így,és igen szirmok nélkül.17:33 nem csodálom h elbőgted magad,tényleg szép lehetett,lehet én is elfogom magam bőgni.:-):-D de nem baj mert örömünkben jó sírni!:-P mégegyszer köszönöööm:-)))
2011. jan. 16. 18:51
 9/10 megölömatesóm ***** válasza:
Szerintem jó ötlet de bár én úgy csinálnám,hogy csomó képet raknék ki
2011. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen én is ezt írtam hogy nyomtatnék magunkról képeket!!!köszi a választ
2011. jan. 27. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!