Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elmész egy uj baráti...

Ha elmész egy uj baráti társaságba, fel kell venni az ő stílusukat?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy baráti társaságban, és csak hallgattam. Nem tudtam hogyan vielkedjek, adjam e elö magam,vagy inkább felvegyem az ö stilusukat?Mert a tarsasagokat nyilvan ez tartja össssze, a hasonlosagok.
2011. jan. 15. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, egy társaságot, ha összeillők a tagok, épp a különbözőség, sokszínűség tart egybe. Ha olyan társaságban vagy, ahol nem tudsz önmagad lenni, vagy nem lehetsz önmagad, akkor nem tartozol oda. Gondol el, milyen beszélgetés, közösség az, ahol mindenki ugyanolyan és ugyanazt szajkózza?
2011. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy is! Mindig maradj önmagad... Az én kis társaságom vegyesfelvágott. ha stílust nézzük akkor vannak gothok,rapperek és deszkások. És mégis tök jól elvagyunk.
2011. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha megjátszod magad, akkor semmilyen társaság nem fogad szívesen, mert senki sem szereti az ilyen embereket. Az ilyen ember aki nem adja önmagát többnyire hülyét csinál magából mások kedvéért.

Ha pedig nincs közös benned és társaság között, akkor egyszerűen az nem a Te társaságod.

2011. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tenném. A túlzott simulékonyság inkább visszataszító, nem beszélve arról, hogy sokkal hitelesebb az ember, ha önmagát adja.
2011. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. Viszont nem árt elfogadni, érdeklődést mutatni és alkalmazkodni hozzájuk. Persze csak ésszerű mértékben.

Ettől még nem veszíted el az egyéniséged, viszont nyitott vagy mások egyénisége és stílusa iránt is.

Viszont ezzel együtt ideális esetben elvárható lenne, hogy a társaság is nyitott legyen a te stílusodra.

Ez lenne az ideális eset, viszont a legtöbbször sajnos a többség kevésbé alkalmazkodik egyetlen emberhez (hacsak pl. egy munkahelyen nem ő a főnök, vagy ilyesmi).

2011. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi értelme olyan társasággal barátkozni, akiknek színészkedned kell?
2011. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat teremtés alapja, hogy legyen egy közös beszéd téma, érdeklődési kör vagy azonos viselkedés... Szóval részben...
2011. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!