Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám minden évben eljátsza a...

Anyám minden évben eljátsza a születésemet, hogy mondjam meg, hogy nem szeretem ezt?

Figyelt kérdés

2,5 órát vajúdik, majd elvágja a fonalat amit a derekára meg rám köt, és kétségbe esik ha "nem sírok fel".

Ti hogy rendeztétek le az ilyet?


2011. jan. 15. 03:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nálunk is előfordul, hogy anyám felnéz az órára és annyit mond, hogy "ilyenkor már bevittek a kórházba", de a te sztorid minősített eset :)
2011. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy?
2011. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Azt szerintem én is mondanám a gyerekemnek, hogy mikor indultunk kórházba vagy mikor bújt ki, mert jó nosztalgiázni. De szerintem mindennek van határa.

Még nem próbáltál vele beszélni?

2011. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem lehet semmi...Mindenesetre te majd ne csináld ezt a gyerekeddel,már ha leányzó vagy.


Tanácsot sajnos nem tudok adni,mert ilyenről most hallok először.De talán kezdhetnéd ott,hogy mikor rád akarja kötni a fonalat,finoman közlöd vele,hogy nem szeretnéd,mert ez kínos neked...

Bár (jó lenne azt is tudni hogy hány éves vagy) ha ennyi év alatt magától nem jött rá,hogy nem biztos hogy kéne ezt csinálni,akkor valószínűleg nagyon megsértődik majd és hallgathatod,hogy hálátlan vagy,meg hogy ezt a 2,5 órát sem bírod ki az édesanyáddal,satöbbi...

Aztán akkor lőttek a szülinapodnak...elronthatja az egész napot egy kis civakodás.

Szóval mégis inkább pár nappal a "kötözés" előtt kéne átesnetek a kínos beszélgetésen.De így sem biztos,hogy a nagy napon nem emlegetné fel,hogy milyen hálátlan vagy.....

Nem irigyellek!

2011. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%
anyád nem normális ez teljesen biztos, én jót röhögtem rajtad, hát sírj fel nagyon gázak vagyok
2011. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most én is jót nevettem,ez azért durva.Korotok?Szerintem ez nem normális dolog.Nálunk csak annyit mond anyu hogy ilyenkor x órakor már megszülettünk.Még jó hogy nem vajúdik,és nem köt össze minket,engem és tesómat.3an összekötve,jönne a bratyó aztán én.Sírnánk...:)Nem engedném anyámnak hogy ilyenekt játszon el ráadásul órákig megkötve.
2011. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Én egyszerűen nem engedném, megmondanám, hogy játssza el egyedül a gyerekes hülyeségét és otthagynám...ez már beteges.

Anyám is mondja, sőt én kérdezem sokszor, hogy ilyenkor mi volt, benn volt-e már a kórházba, szülőszobán volt-e, stb... mert érdekel, hogy születtem, de ez nyilván nem azonos azzal, hogy összeköt fonállal meg vajúdik, stb.

2011. jan. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjad neki legközelebb, hogy anya ezt a lemezt már ismerem, most játszd már el a fogantatásomat... Meg fog lepődni. De amilyen h*e, lehet, hogy eljátsza azt is.
2011. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!