Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szerelem a "nehezebb"?

Melyik szerelem a "nehezebb"?

Figyelt kérdés

A: Szereted Ő-t, de viszonzatlan, nem foglalkozik veled.


B: Szeretitek egymást, de van valami oka annak, amiért nem lehettek együtt?


2011. jan. 13. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A: Akkor nem lenne bűntudatom, ha másnál keresném a boldogságot.
2011. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az A. nehezebb, mert reménytelen. A B-nél ad egy kis reményt, hogy közösen keressük a megoldást, hogy egyszer majd együtt lehessünk. Mert én mindenképpen keresném.
2011. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az a nehezebb amiben benne vagy éppen. Rohadt mind a kettő.
2011. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Illetve a B nehezebb, az A a könnyebb az indoklást pedig leírtam az első válaszban. Bocsi kicsit elkalandoztam :)
2011. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én most a B-ben vagyok. Iszonyat nehéz, most járunk még csak 1 évnél, de úgy érzem nem bírom így tovább. :(
2011. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem "A" helyzetben lenni talán azért könnyebb, mert a viszonzatlan szerelem ha intenzív, a szeretett fél számára idővel teher lehet, ami elutasító, lekezelő magatartást eredményez. Ez pedig mindenképpen bántó a szerelmes fél számára. Idővel ebből születhet a kiábrándulás.


"B" helyzetben, ha a szerelem kölcsönös, de van egy akadály, az nemhogy a reményt élteti, az akadély ellenére szerintem még inkább összehozza a két szívet.

2011. jan. 13. 21:25
 7/14 anonim ***** válasza:

voltam már az A helyzetben, keresett magának másik lányt , de szakítottak is, szerintem érzett vmit irántam, de nem akarta tönkretenni a barátságot, én persze vallottam neki, de akkor már nem éreztem semmit barátságon kívül

most a B -ben vagyok, okok: távolság (1000 km), kultúra, család ellenzi, titokban járunk és nagyon szeretjük egymást

2011. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem a B
2011. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ó, ezen én is gondolkoztam. Passz, de az utóbbiban leledzek épp.
2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
b
2011. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!