Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor rohanás...

Mit csináltok amikor rohanás az élet és nem jut egymásra idő a párotokkal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem a munka miatt kezdünk elhidegülni. Kevesebb a beszélgetés és az sem igazán a legjobb. Mindig fáradtak vagyunk és ezáltal könnyebben morgunk ha gond van, és minden apróságon kiakadunk. Olyan mintha együtt lennénk még, de egyre távolodva.
2011. jan. 10. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagyom hogy ez megtörténjen.
2011. jan. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Távkapcsolatban ez nekem nehezebb, pedig próbálkozok. :S
2011. jan. 10. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kitűzök egy minimumot, amit "teljesítenünk kell". Nálunk ez a következő: egy héten legalább egyszer együtt eszünk a terített asztalnál, egy hónapban legalább egyszer elmegyünk színházba, egy héten legalább egyszer sétálunk legalább két órát, egy héten legalább két filmet megnézünk együtt.

Apróságok, de jelenleg erre van lehetőségünk. És ezek is rengeteget számítanak!

2011. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én együtt rohanok a párommal, így együtt mondjuk ki, hogy most már elég, és nyugi!

Örülök, hogy vele dolgozhatok. (25 éve élek vele)

2011. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyenek stabil programok.
2011. jan. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha vele tudnék élni, könnyebb lenne, tudnék programokat csinálni, de elég ritkán töltünk együtt időt, akkor is keveset. Köszönöm a válaszokat.

Utolsó, jó neked, hogy együtt dolgoztok!

2011. jan. 10. 18:19
 7/8 anonim ***** válasza:
18:15! Megkérdezhetem, hogy milyen munkával foglalkoztok, milyen területen?
2011. jan. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A területről csak annyit mondanék, hogy ipar, kereskedelem és szolgáltatás vegyesen.

Én az adminisztrációt és az ügyfelezést csinálom, a férjem a megvalósítást. Ő a mester. Én csak a mesterné:))

2011. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!