Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen apró dolgokkal lehet...

Milyen apró dolgokkal lehet feldobnia párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Apró kis kedvességek, ötletek érdekelnének, aminek örül a másik, valamint programötletek az együtt töltött idő feldobására.
2011. jan. 10. 17:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az attól függ a párod mire fogékony, amit mindketten szerettek.
2011. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
korcsolyázás
2011. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
gombostű
2011. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
mozi, színház, koncertek, étterem, buli. Attól függ, hogy a párod mire vágyik.
2011. jan. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerelmi szerepjátékokkal.
2011. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy spontán felajánlott masszázs elég jó alap egy kellemes estére...:)

Kedvenc kaja megfőzése, egy üveg kedvenc bor közös elkortyolgatása, közben egy jó film DVD-n...

Meghitt beszélgetés, séta, közös szaunázás, uszoda, fallabda, múzeum, kiállítás, akármi, ami megtöri az unalmas hétköznapot.

2011. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jó ötletek.


Főleg az utolsótól a masszázs. Nem kerül pénzbe (mert sajnos keret az nincs) és kifejezi, hogy törődök vele :)


Hasonló ötleteket még írhattok!

2011. jan. 10. 17:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Közös fürdés, szivacsos hát és egyéb.... mosás gyertyafénynél, némi pezsgővel?:)
2011. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj utolsó, ne haragudj, fel is pontoztalak meg minden, de a beiktatott "...." miatt annyit röhögtem a kommenteden, mert először nem értettem, hogy mit kezdjen valaki egy szivacsos háttal, aztán nem értettem, mi olyan romantikus a gyertyafényes mosásban, szóval most kb. folynak a könnyeim a röhögéstől XD XD


Mi a párommal nagyon szeretünk különféle sajtokat enni és közben borozgatni, de ehhez kell ugye pénz...

Hát akkor a masszázs tényleg jó még, aztán új pózok kipróbálása az ágyban ;), le lehet tölteni szerelmi társasjátékokat a netről, azt is lehet játszani (megvenni ugye 10.000 körül lenne :S) Séta a naplementében még akkor is, ha csak a faluban/városban mentek egy kört. Mi a barátommal szeretjük nézegetni a házakat és megbeszélni, hogy kinek melyik tetszik és miért :)

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd ha lesz még ötlet, írok.

2011. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mostanában társasozni és barkochbázni szoktunk, vagy hogy fetrengünk a nevetéstől, de karácsonyra megkaptuk az activity felnőtt kiadását, hát akkor már a hasunk is megfájdult a röhögéstől. De igazából bármivel, például szeretem ha mesél és aztán én folytatom, majd újra ő stb. Fekete- fehér igen nem is jó játék.

Persze a szexuális segédeszközök se haszontalanok, bilincs, péniszgyűrű masszázsolaj, vagy egy kis beöltözés.

2011. jan. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!