Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért történt? Vagy normális?

Ez miért történt? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Szó szerint, düh rohamot kaptam mikor beszélt a "tesóm" és anyukám :( Nem értem miért, de most annyira tudnék zokogni :'(. Most is beszélnek és forr bennem az ideg. Nem vagyok önző, eddig nem zavart. Most pedig.......... talán mert anyut nem érdekli az amit én szeretek.
2011. jan. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam időnként düh romhamot kapni. Szerintem besokalltál és így jött ki Rajtad.


19/l

2011. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehetséges :S De amit anyu csinál is sok :S
2011. jan. 9. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Valóban gyakoriak a dührohamok a serdülőknél, de ez még nem jelenti, hogy nem kell figyelni rájuk. De gondold át, tényleg ennyire fájdalmas a dolog? Talán egy kis féltékenység, irigykedés is lappang valahol benned? Viszont ha jól kizokogod magad, az sokat segít. Meg anyukád is meghallja esetleg, és megkérdi , mi bánt. Viszont az is lehet, hogy azt kérdi: Mit bőgsz? Tudod, az anyukák nem járnak anyuka-képzőbe , és néha vagy legtöbbször nem tudják mi fáj egy ilyen nagylánynak.
2011. jan. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. Én (lehet furán hangzik) de nem sírok sűrűn ha megbántanak és ideges sem vagyok sűrűn :)
2011. jan. 10. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!