Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy Skorpió jegyű...

Milyen egy Skorpió jegyű nagyapa, férfi, apuka jelleme tulajdonsága?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A Skorpió hevesen szexuális jegy, de szenvedélye mélységeit nyilvánosan egy rejtélyes külső mögé rejti. Hajlamos a titokzatosságra, ami eleve megnehezíti az intimitást.



Nehezen megközelíthető, és megmérgezheti kapcsolatát, azzal, hogy rettentő féltékeny. Érzelmileg mindig csak magára hallgat, sebezhetőnek érzi magát, de libidóját igyekszik levezetni.


Erogén zónák: nemi szervek, ágyék, végbélnyílás.


Ami elcsábítja: masszázs, hatalom, fájdalom, rabszolgajátékok.


Fantázia: sötét, erotikus és tiltott.

Egy kis mitológia...:

Orion, a vadász nagyon öntelt volt, és azzal fenyegetőzött, hogy kiírtja Kréta összes vadját. Az istenek a Skorpiót küldték el, hogy ölje meg fullánkjával Oriont, és ezzel vessen véget a fenyegetőzéseknek. Végül mindketten az égre kerültek, de egymástól 180°-os távolságra, így amikor a Skorpió feljön délen, az Orion akkor süllyed az északi horizont alá. Egy másik történet szerint a Skorpió miatt vadultak meg Apollón lovai Phaeton gyakorlatlan kezei között, ami utal arra a Skorpió jeggyel kapcsolatos témára, amikor valakinek túl nagy hatalma van, de még nem elég bölcs ahhoz, hogy ezt használni is tudja.

A skorpió jellem:

A skorpió jegy szülötteit a legtitokzatosabb egyéneknek tartják. Miközben magáról nem szeret túl sokat elárulni, másokat képes nagyon hamar kiismerni, és eltalálni a másik legfájóbb pontját. Erős akaratú, kitartó, törekvő, és többnyire fontos számára a hatalom. Látszólagos nyugalma és keménysége mögött nagyon sérülékeny és finom érzésű. Kissé önfejű, olykor a végletekig ragaszkodik a véleményéhez. Hihetetlenül erős regenerációs képessége van, minden helyzetből képes talpra állni. Jó érzéke van a kutatómunkához, a titkok feltárásához, általában érdeklik a misztikus, elvont dolgok. Gyakran nagyon karizmatikus személyiség, aki nagy hatással van másokra. Hatalmas önfegyelme van, viszont abban mértéktelen, hogy képes az önpusztításig kiállni a számára fontos ügyek mellett.


A skorpió a szerelemben:

Nagyon szenvedélyes típus a szexualitás hihetetlenül fontos számára és ha szerelmes, akkor "halálosan" szerelmes. Érzelmeit ritkán fedi fel teljesen, mert szereti a helyzeteket az ellenőrzése alatt tartani. Nem bírja a kiszolgáltatottság érzését, és gyakran hiányzik belőle az "ősbizalom". Miközben szkeptikus, bizalmatlan, és fél az odaadástól, mélyen vágyik egy mély, igazi kapcsolatra. Vonzódik a válsághelyzetekhez, egyáltalán nem nevezhető konfliktuskerülőnek.


A skorpió és az állatok: a ragadozók, az őshüllők, a skorpió, a kígyó, a polip, a dobermann, a denevér és a kakukk tartoznak ehhez a jegyhez.


A skorpió és az autók: Az elsötétített üvegű hatalmas autók illenek hozzá, és a tengeralattjárók. Vezetési stílusa miatt gyakran kerül kapcsolatba a rendőrséggel, hajlamos behajtani ott is, ahol nem lehet, és rendszeresen parkol a tilosban. Általában szívesen vezet sötétben.


A skorpió és a vacsora: Kedveli a nagyon erős, csípős ízeket, az arab konyha egyik remekével biztosan nagy örömet szerezhetünk neki.


A skorpió színei: vérvörös, intenzív színek, fekete


A skorpió testrészei: nemi szervek


A skorpió otthona: hasonló a japán zen stílushoz, egyértelmű formák jellemzik.


A skorpió jelmondata: "Ami nem öl meg, az erősít."

2009. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm......de nekem emberi egyszerű tapasztalat kellene....
2009. jan. 28. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én leegyszerűsítem a dolgokat és mondok egy-két példát a Skorpióra:

Szerintem a Bika (P, én az vagyok) után az egyik legmegbízhatóbb jegy,én az életemet merném rábízni egy Skorpió jegyű emberre, mert ha egy Skorpió valakit a bizalmába fogad, az nem véletlenül van és azért az emberért képes bármire;ne érts félre, nem férfi-nő kapcsolatra gondoltam, hanem például a barátságra is.

Volt már Skorpió barátnőm,én sokat tanultam Tőlük az Életről, viszont tényleg nem jó eljátszani a bizalmukat,mert akkor időzített bombák lehetnek, nem tudod, mikor robbannak és olyankor tényleg előjön a "sunyibbik" énjük és hátulról jönnek mellbe.

Nem mind titokzatos és misztikus,vannak nagyonis nyílt típusai nőben és férfiban is, ellenfeledül jobb, ha nem őket választod,mert nagyon jó emberismerők, szenvedélyes és mélyérzésű (!) típusok, így könnyen kitapintják e gyenge pontodat és oda "szúrnak", ahol a legjobban fáj.

Apósnak(végülis ezt az egyet nem válogathatod meg P)ha Skorpiót kapsz, addig jól kijöttök,amíg úgy érzi,az övé az utolsó szó, ezért ezt a privilégiumot jobb, ha látszólag meghagyod neki, de azért a józan eszedre hallgatsz továbbra is...

Én sokkal jobban kijövök ilyen típusú emberrel,mint pl. egy Kossal (én - sajna - köztük nőttem fel),mert lehet, hogy tudnak rombolni (a Kos még náluk is jobban...), de építeni is tudnak, és ha nem élsz vissza a bizalmukkal,a legjobb barátok, olyanok akiktől bízvást kapsz tanácsot, mert jól ismerik az életet.

Summa summarum:a nehéz természetűeket meg egyszerűen tudni kell kezelni, de sosem lekezelni.

2009. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző:28/ Nő
2009. jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia !

Nekem a parom Skorpio 28 eves , en Rak vagyok 26. Egy eve vagyunk egyutt es azt hiszem nem nagyon tudtam meg kiismerni ill. azt amit tudok rola, nem feltetlen hinnem , hogy egy Skorpiobol jon.

Nekem ez a tapasztalatom :

Mindig az ove kell , hogy legyen az utolso szo, nem szereti az "ellentmondast", ha vitaba keveredunk, nagyon fajdalamas dolgokkal bant meg , olyannal is , amirol tisztaban van , hogy nalam mar - mar egy kapcsolat veget jelentheti, megis megkockaztatja.Szereti ha o a fonok, es mivel az eddigi kapcsolataimban en is a vezeto szerepet kaptam, eleg sokaig haboruztunk, meg a mai napig is. Szerintem egy nagyon kompromisszumkepes par kell neki.

Velem meg nem volt romantikus viszont a szexualis vagyaval megorjit(negativ ertelemben).Ha hulla faradt vagyok , hiaba kerem meg , hoyg hagyjon, nem tagit, ameddig el nem eri amit akar.A munkahelyen en ugy veszem eszre , hogy nem mindig all ki magaert es az igazaert.

Egy baratja van , aki igaz barat, azert kepes volt ejszaka 60km-t megteve elmenni hozza megszerelni az autojat. Ertem pedig megtett hulla faradtan 13 oras autoutat egyedul, csak hogy lathasson.Ugyanakkor nem tudom ha gyerekem lenne hogyan viselne , mert azt szereti, ha o van a kozeppontban.Tarsasagban is szeret meselni, be nem all a szaja.Iszonyat feltekeny, mindent szeretne kontrollalni, de ezt nem hagyom neki, kicsit nehezen viseli, de muszaj neki.Nem nagyon szereti az allatokat, van egy kutyusom es nem nagyon jon ki vele, pedig a kutyus szereti. Talan azert mert ezzel is osztozik egy kicsit a szeretetemen. Imadom a kutyamat , ezzel o is tisztaban ven. Mar rajta keresztul is bantott, tudja , hogy az faj szinte a legjobban.Tehat elegge elvetemult, ha fajdalmat akar okozni.

Most igy elso nekiugrasra ennyi. Bocsi, lehet, hogy egy kicsit ossze-vissza irtam, remelem kicsit segit, ha szeretnel esetleg valami konkretat, arrol mi a tapasztalatom, akkor irj nyugodtan.

Szia

2009. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen férfi tulajdonságra vagyok kiváncsi,pl:milyen egy Skorpió nagyapa?
2009. jan. 29. 09:46
 7/8 anonim ***** válasza:

2.válaszoló:

Bocs, de szerintem eddig mindannyian azon fáradoztunk, hogy kifejtsük Neked a tulajdonságokat, de ha annyira érdekel, nézz utána, mi az aszcendensed, amennyiben Te vagy, ha családtagod, akkor azt is ki tudod számolni.

Sokmindent befolyásol, hidd el...

2009. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Skorpió nagypapa:

ha nem vetkőzte le öreg korára sem a Skorpiós tulajdonságait, akkor nagyjából olyan, mintha még ifjú volna mindenféle szélsőséggel, mélységgel, magassággal.

Lásd:1.válasz - ott van minden feketén - fehéren.

2009. febr. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!