Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy IGAZI nő milyen legyen?

Egy IGAZI nő milyen legyen?

Figyelt kérdés

Fiúk segítsetek!

Milyen tulajdonságokkal kell rendelkezzen kívül, belül? Mitől lesz hiteles egy nő?Összeszeditek nekem ezeket a jelzőket? Kort is írjatok légyszi. Köszi


2011. jan. 3. 20:15
1 2
 11/18 Mandula11 ***** válasza:
62%
Lehessen vele beszélgetni több témáról is, ne csak mondjuk sorozatokról. Legyen tisztában a világgal, amiben él. ez jutott hirtelen az eszembe
2011. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Ahhoz kéne egy igazi férfi is!
2011. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
27%

Én ugyan nő vagyok de meg próbálok válaszolni. :D Inkább magamból indulok ki. :D


Szerintem (ahogy előttem is leírták) egy nőnek nem szabad sértődősnek lennie, nem kell féltékenykednie, lehessen vele hülyéskedni, értse a hülye póénokat, szeressen főzni, sütni a párjának (bár ne legyen lábtörlő, aki mindent azonnal megcsinál és ugrik), én mondjuk imádom az autókat, tehát velem erről is lehet beszélgetni (sok mindenhez hozzá tudok szólni). :)

Szeresse a szexet, de mondja el azt is, ha épp nincs kedve. :D Tegyen a párja kedvére ilyen téren, bár én ez elvárom a páromtól is. :)

ne várja, hogy a pasi eltartsa, hanem legyen önálló, bár azért érezzék mások is, hogy kettőjük között egy erős kötelék/kapcsolat van. :)

Tudja meghívni a pasit, ne csak magát hívassa meg. Ha van valami kedvenc elfoglaltsága a pasinak akkor menjen el vele, ha érdekli, ha nem, akkor engedje el a pasit, akár a haverjaival is, ő meg addig foglalja el magát, vagy menjen barátnőzni. :D Legalábbis engem sosem zavart ha elment a haverokkal, amíg nem velük töltötte a nap háromnegyed részét. :D


És ezek csak "belső" értékek. :)


Kívül.... legyen csinos, ápolt, jól öltözött (ez attól függ mi a pasi ízlése természetesen), otthon is azért mutasson valahogy, ha esetleg jönnek a haverok, na egy tramplinak fessen. :D

Én mondjuk szőke vagyok és nem tudok leszállni a magassarkú cipőimről, de ha kell átmegyek sportosba. :)


Hát.. remélem tudtam segíteni.:D:D

Nem tudom miért fontos, de ha pasi keresés miatt kérdezed, én ezzel a viselkedésemmel csak hosszú távú kapcsolatokban voltam. :)

Jelenlegi is több mint 3 éve tart. :)


23/nő

2011. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát röviden azt mondhatnám nem öntudatos h.ülye p.icsa.


De ki is fejtem. Egy igazi nő alapvetően kedves, de nem műkedves, és nem leplezi érzelmeit, azaz ha kiakad, akkor tényleg hisztizik és nem magába folytja. És akkor már ha itt tartunk, nagyon fontos, hogy őszinte, de nem műőszinte, ahogy az emberek 90%-a, azaz nem hangsúlyozza ezerre, hanem egyszerűen csak tényleg azt mondja amit gondol, és nem akar "stílusosnak" nevezett mázat felvenni, és ezen recept szerint viselkedni. Ami az öntudatosság részét illeti, az alatt azt értem, hogy az igazi nő szerény, nem kérkedik (az igazi férfi sem teszi). És valaki említette a spórolást, na az igazi nő nem azt várja el a férfiaktól, hogy gavallérságukkal (=rongyrázással) nyűgözze le őket, mert az igazi nő gondol a jövőre, és tudja, hogy se neki, se a párjának nem szabad értelmetlenül szórnia a pénzt, és ezt most anyagi helyzettől függetlenül mondom, mert nyilván a sok és a kevés pénzt is el lehet szórni értelmetlenül. Az igazi nő romantikus, de ez nem az amerikai álromantikus filmek közhelyei szerinti életfelfogást jelenti, a romantika személyhez kötött dolog. És ami még nagyon fontos, az igazi nő hűséges, és amúgy sincsenek titkai a párja előtt (az ajándékozást leszámítva). Az igazi nő érdeklődő, azaz van érdeklődési köre a hétköznapi dolgokon(pl. vásárlás, bulizás, stb.) kívül is.


Ezzel most leírtam az egyik felét a dolgoknak, a testi, kinézeti részét úgyis kifejtik mások, meg egyébként is az mindenkinek más.

2011. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt hiszem a lényegi kérdéseket tekintve rendben vagyok. Igazából a hiányzó láncszemet keresem, azt hiszem külsőmmel lesz a baj. Írtátok, hogy legyen nőies. Sajna utálom a magassarkú cipőket és a kiegészítőket (nyaklánc,karlánc stb) De attól még lehet valaki nőies ugye, ha nem viseli ezeket? Úgy értem, hogy én inkább a vagányabb, kényelmes ruhákat kedvelem.
2011. jan. 3. 21:53
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén szólva én férfiként a nők magassarkú divatját a legkevésbé sem tartom nőiesnek, inkább önkínzás. Szerintem ugyanaz az ósdi elv hajtja, mint azt, amikor a kínai lányok lábát csonkolták, hogy esetlennek tűnjenek. Az nem a nőiesség, egy igazi nő legfeljebb olyan értelemben esetlen, hogy szüksége van a férfi lelki támaszára (de viszont is). Ami a kiegészítőket illeti, habár barátnőmnek van nyaklánca és fülbevalója, nem ezeket tartom a nőiesség külső megjelenítőjének alapvetően. Ahogy a 2 méter sminket sem szeretem a nőkön(ésszel azért mehet), bírom mikor 18-20 éves lányok 40 éves kiélt k.urvának néznek ki emiatt...
2011. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm még 1x
2011. jan. 3. 22:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Eddig még a 22:00-ás pasi a legnormálisabb és vele egytértek na így gondolkodik egy igazi férfi
2011. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!