Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elengedjen?

Mit tegyek, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy anyukám kiengedett sétálni a barátommal, de mivel mostanság elég hideg van, a barátom felvetette azt az ötletet, hogy menjünk el mi és még egy-két ember a haverjához filmet nézni( a film alatt a Nagyon vadon legújabb részét értem). Csak azt nem tudom, hogy anyukámnak mit mondjak. Pls segítsetek, fontos lenne.
2011. jan. 3. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elmondanád az igazat?Hány éves vagy? Mettől meddig akarsz elmenni?
2011. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
moziba mentek több emberrel, név szerint..., ezt és ezt nézitek, ekkor és ekkor adják, amoda megyünk stb. anya szeretnék menni.
2011. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi, látom nem moziba. akkor ez meg ez meghívott minket filmet nézni, ők lesznek még ott. x órára hívtak bennünket, szeretnék menni.
2011. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki így a dolgot. Kihez mentek, kik lesznek ott (főleg ha ismeri őket), mit fogtok megnézni. És hogy azért van, mert nagyon hideg van és nem szeretnétek megfázni.

Megértem, hogy anyikád félt, különösen ha nem tudja, kinél leszel.

Ha semmiképp nem akar elengedni, akkor beszélj a barátaiddal, és filmezzetek nálatok. Így anyukád megismeri őket és legközelebb már nyugodtabban fog elengedni.

2011. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rákóci Feri szavaival élve:IGEN, IGY KELL EZT CSINÁLNI!! ahogy az előttem szólók tanácsolták
2011. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!