Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tervezel 2011-re?

Mit tervezel 2011-re?

Figyelt kérdés

Nekem a következő terveim vannak:


- német nyelvvizsga

- jogosítvány

- költözés (!!!)

- rendszeres sportolás

- tavasszal busz helyett biciklivel fogok közlekedni :)


2011. jan. 2. 14:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:

Szerintem is jó kérdés, így legalább láthatjuk, hogy másnak mennyi terve/álma van, ötleteket meríthetünk és ösztönözhetjük a másikat!:)

Nagyon szorítok Nektek, remélem mindenki valóra tudja váltani az álmait 2011-ben!:)

2011. jan. 7. 22:25
 62/66 anonim válasza:

2011 Legjob otthoni DJ-s Partia!

A legjobb Black Eyed Peas Zene a Don't Stop The Party!

2011. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
A Júniusi legjobb The Black Eyed Peas zene!
2011. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
Na kinek mi jött be?
2011. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
01-07 13:36 vagyok. Megcsináltam az angol előrehozottat (illetve a szóbelim még hátra van, de nem félek tőle, tudom, hogy jó lesz, és ötösöm lesz), megszereztem a jogosítványomat még áprilisban, és azóta rengeteget vezettem, a nyári munka nem fog össze jönni, viszont így is eleget leszek lent a Balatonnál, de csak nyaralni... Ez így mégis sokkal jobb. :)
2011. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

- több sportolás -> egy kis plussz kiló leadás :),

- türelem,

- kevesebb tanulás (lehet, hogy furcsán hangzik, de nagyon elhúzom a tanulásra szánt időt; 4-5 órára. Szeretném, ha ezentúl 1, max. 2 óra alatt megtanulnék mindent.)

- elmenni színházba, és megnézni (először) a kedvenc színészemet (Budapesten).


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 01-02 16:37


A terveimből sikerült párat megvalósítanom. Íme:


- kevesebb tanulás,

- elmentem színházba, és megnéztem a kedvenc színészemet (ugyan olyan helyes volt, mint a tévében, képeken!), sőt ha minden jól megy, még ebben a hónapban is meg fogom nézni egy előadáson.


Sajnos a türelmet még gyakorolnom kell, bár elég jó úton haladok...

A sportolás nem sikerült, de pár kilót sikerült leadnom (mielőtt nem adtam le, akkor sem voltam egyátalán kövér, hanem inkább olyan "pont jó" súlyom volt, de így még jobb.)

2011. jún. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!