Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már beteges vagy másról...

Ez már beteges vagy másról van szó?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, hogy így van. Van egy férjem és egy 4 hónapos kislányom. És állandóan úgy érzem, nem szeretnek eléggé. A férjem is lehozza kb. a csillagokat is az égröl nekem, amit tudatosan tudok, érzelmileg mégis üresnek érzek mindent. Én nagyon imádom de mindig azt érzem, hogy ö viszont nem engem és sokszor nyaggatom, hogy simogasson, csókolgasson többet mert szeretethiányom van. Meg hogy biztos másra gondol miközben velem van mert semmirekellö vagyok, úgyis talál jobbat. Sokszor sírok is, hogy nem szeret senki sem igazán.

Ez már beteges szerintetek?


2010. dec. 30. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

depressziós, pánikbetegség tünetei

szakember?

2010. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szülés előtt is így érezted?
2010. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjed lehozza a csillagokat, tudván tudod, hogy szeret, de mégse hiszed. Egyértelmű, hogy a te fejedben van a baj. Vagy ha mindent megad, csak épp azt nem, amire vágysz, nos, akkor talán nem ártana, ha megmondanád neki, mit is szeretnél. Ehhez nem ártana tisztában lenned magaddal. Van egy szuper kis családod, mi baj lehet?
2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. dec. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt ilyen jól tudod, akkor beszélj a férjeddel, bár ha eddig mindent megtett, nem hiszem, hogy tud még többet is. Ha semmi változás, akkor irány egy szakember, nem kell tőle félni, meg azon agyalni, hogy mit gondolnak ások, az a fő, hogy meggyógyulj.
2010. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pontosan tudható, hogy milyen betegséged van.

Fordulj pszihológushoz.

2010. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után ez megesik.Csak kontrolláld a cselekedeteidet.Ha nem tudsz vele megbírkózni kérj segítséget.Apasik ezt tolerálják egy darabig,de aztán besokalnak.Még akkor is ha tudja hogy nem tehetsz ezekről az érzésekről.Gondolom volt munkahelyed a szülés előtt.Elfoglalt voltál és érezted,hogy szükség van rád.De ez most 1000%-osan igaz, mert az a kis picurka mit kezdene nélüled?És hidd el,hogy ha más nem is szeretne,ő tuti hogy őszintén szeret téded.Van egy szép családod.Sokan csak álmodoznak erről.Becsüld meg:sok kikert!!:-))
2010. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen ez kezdetektöl fogva így volt, de nem szeretném emiatt elveszíteni a férjemet. Próbáltam visszafogni magam de ez az érzés mindig visszatér. Tudom, hogy még türi de sajnálom öt, biztos szörnyü lehetek bár én nem érzem, csak kívülállók szóltak, hogy ez már sok. Akkor felkeresek egy szakembert inkább, próba szerencse. Köszönöm mindenkinek!
2010. dec. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!