Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éreztem/érzem így?

Miért éreztem/érzem így?

Figyelt kérdés
17éves lány vagyok, 1éve járok a barátommal, szoktunk moziba menni meg stb. de ma mondta az egyik csaj ismim, h randizni megy. És úgy megirigyeltem...olyan jó neki
2010. dec. 29. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
hiányzik egy igazi,ismerkedős randi...
2010. dec. 29. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg éretlen vagy még egy párkapcsolathoz. És szeretnéd te is élvezni az életed. Kötöttségek nélkül bulizni és pasizni.
2010. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor beszéld meg a pasiddal, hogy ismételjétek meg az első randitokat :) Ugyanazon a helyen, ugyanabban a ruhában, stb :) sok szerencsét
2010. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de nemtudom... nem vele szeretném:S
2010. dec. 29. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
mi lassan másfél éve vagyunk együtt. pont azért, hogy ne legyen rutinszerű a kapcsolat, időnként elmegyünk egy konkrétan vett randira. kávézni, sütizni, akármi. és láss csodát, képes meglepetést okozni:)
2010. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha már 17 évesen 1 év után ilyen kiégettnek érzed magad, mit szólnál 20-30-40 évnyi házaság után majd?

amiért igy érzed magad: mert olyan tipus vagy aki tartosan meghóditva szeretné magát érezni, ami csak a mesében létezik vagy valamit rosszul értelmeztem?

2010. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20:02 vagyok. szerintem akkor te is tudod, hogy mit kell tenned. szereted még ezt a fiút?
2010. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem nincs ebben semmi rossz

sokan most nem kedves dolgot írtak, lehet igazuk van de szerintem ez olyan mint nálam

mi másfél éve vagyunk együtt, imádom teljes szívemből de mikor egy barátnőmnek van egy kialakulóban lévő kapcsolata mindig úgy megirigylem :) talán mert azok a legjobb és legszebb pillanatok mikor még minden friss és tökéletes és ismerkedős és izgalmas, mert akkor még minden olyan új

szerintem ez nem rossz

csináljatok tök új dolgokat

milyen időközönként találkoztok amúgy?

20L

2010. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!