Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segíts hogy kérjem meg hogy...

Segíts hogy kérjem meg hogy meg is engedje?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy ma szeretnék elmenni egy buliba hova el is fog engedni apukám de szeretném ha barátom itt alhatna nálam utána.Félek hogy nem fogja meg engedni.:S(17 éves vagyok a barátom 18 , és én aludtam már náluk azt megengedte apa meg Balatonon is egy hétig együtt voltunk a szülei nyaralójában azt is engedte.)
2010. dec. 29. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha eddig megengedte, akkor szerintem megengedi :))
2010. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tinker Bell ***** válasza:
100%
Akkor miért ne engedné, hogy ott aludjon? Kérdezd meg és kiderül...
2010. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tiltakozna, ugyanezeket mondd el neki, de az is lehet, hogy ő nem akar kuplerájt csinálni a lakásotokból, és azért nem engedi meg.
2010. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó valahol én is tudom hogy megfogja engedni csak nem tudom félek bátorság kéne csak az nincs.:D
2010. dec. 29. 12:30
 5/10 A kérdező kommentje:
kuplerájt?...
2010. dec. 29. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. Talán nem akarja, hogy a lakásában szeretkezzen a barátjával, az ő kislánya.
2010. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az ha máshol csinálja az nem baj ... De nem feltétlenül karunk szerintem hajnali háromkor hulla fáradtan szeretkezni...Mert írtam hogy előtte bulizás lesz.
2010. dec. 29. 12:35
 8/10 Tinker Bell ***** válasza:
Jaaaj, ez a nem feltétlenül akarunk hajnali 3kor szeretkezni... Ezt te sem gondoltad komolyan, ezt még én sem hinném el. Akkor hinné el apukád, ha mellette aludnátok...
2010. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Balatonon is volt olyan hogy nem csináltunk semmit.
2010. dec. 29. 12:43
 10/10 Tinker Bell ***** válasza:
Látom nem érted! Úgy sem fogja senki elhinni, hogy nem csináljátok! Arról meg nem is beszélve, hogy ez nem egy olyan dolog ami óramű pontossággal működik...
2010. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!