Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt velem? Mit...

Mért csinálja ezt velem? Mit tettem?

Figyelt kérdés

Az a gond, az anyukámmal, akit nagyon szeretek, de egyre jobban kezdem " nem szeretni". 8.-os tanuló vagyok, most éppen a felvételire készülök. Jó tanuló, immáron 7 éve kitűnő. De neki ez nem elég. Most írtam meg a 2004-es felvételi 44 pontosra, de neki az nem elég, mert szerinte maximum pontos kell. Sajnos egyre jobban egy stréberre hasonlítok, mint egy okos lányra, aki csak nagyon jól teljesít a suliban, de nem viszi túlzásba a tanulást.

Igen tudom, hogy fontos a tanulás és azt is tudom, hogy anya csak jót akar, de kezd elegem lenni hogy nincs megelégedve velem. Mindig többet akar, mindenbe bele köt és nem hagy békén. Azt szokta csinálni, hogy amikor látja, hogy benn vagyok a szobában, bejön és nézelődik (szerintem azon, hogy mibe tud belekötni... és akkor kezdi mondani: takaríts ki (elég rendetlen vagyok... de ezt tudom :( ) ne rakj képeket a falra, mert sok lesz a lyuk rajta. Meg a többi. MINDIG talál valamit, és már most mondja nekem, bár már tegnap is mondta, hogy tanuljak. Én mindig vasárnap tanulok és szerintem elég egy nap, de még ott a szombat is, ha nem lenne elég, de nem értem mért kedden, meg szerdán kéne tanulnom. Ráérek még, hadd pihenjek...

ÁÁÁá most már kezdek megőrülni... :S


2010. dec. 29. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

az én anyám a fél életét odaadná ha ilyen tanuló lennék mint te.: D én anyám..húú ottartunk ha megkapom az irodalom kettest akkor happy .xD

sajnállak..tesod van?? hogy teljesít(ett)?

2010. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mond meg anyukádnak hogy ha az összes sulit kitünőre végzed el tulképzett leszel és sehol nem fogsz állást kapni.....tudod hány diplomás ember csövezik? Engem kidobtak suliból anyám ki volt akadva, szereztem szakmát, az osztályból én vagyok az egyetlen akinek van munkálya ráadásul nem is keresek rosszul, a többiek akik elvégezték két és fél éve munkanélküliek vagy halál munkájuk van(rohanás külföld belföld nulla idő) nekem még gy. kérdésekre is van időm XD
2010. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt sajnos nem tudom,hogy miért csinálja de téged nagyon sajnállak,elmúlik a gyermekkorod és mást nem csináltál csak tanultál!!Kár,hogy ilyen az anyukád!!! Az én nagyfiam 13éves gimnazista de nem gyötröm agyon.Tanulni kell de hát ezt te is tudod!!!Remélem egyszercsk megoldódnak a gondjaid!Üdvözlettel:Suzi

2010. dec. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!