Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék anyukámnak...

Hogyan tudnék anyukámnak segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Apám (én már nem tekintek rá apaként) folyton elhordja azt a kis pénzt, amit anyukám nagy nehezen összekuporgat. Van egy testvérem, 20 éves, karisszérialaktosnak tanul, még van egy éve , én 15 vagyok, 5 éves nyelvszakra mentem, most vagyok 0.-os. Mivel tudnék neki a legtöbbet segíteni? Házimunkát végezzek, vagy mennyek el dolgozni? Időm már amúgy sincs, rengeteget kell tanulnom , de borzasztó nézni, ahogy anyukám szenved amiatt a f*** miatt.

Ha szerintetek dolgoznom kellene, akkor mondjatok olyan munkát amit a suli és a tanulás mellett eltudnék végezni, és nem sz*rért és h*gyért kellene dolgoznom.


2010. dec. 28. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked még a tanulás az első. Anyukádat azzal tudod szerintem a leginkább boldoggá tenni, hogy ha jó jegyeket viszel haza az iskolából. Esetleg, ahogy írtad a házimunka jó ötlet lehet. Legyél vele nagyon kedves, hogy érezze, hogy Te mennyire szereted, és a lehető legtöbbször járj a kedvében. Ennél többet sajnos nem tudsz segíteni, mivel még fiatal vagy, de ő ennek is nagyon fog örülni. Sok sikert!
2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Diákmeló általában akad és elég jó pézt kapni érte. Ott te választod ki az időpontot hogy mettől meddig érsz rá. Keress valami helybeli deákmelóc séget. Felénk a Meló-diák és a Mind diák van. Én suli mellett dolgoztam és nem volt túl megerőltető. Rem tudtam segiteni. Sok sikert

2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a házimunka bőven elég és nagyon nagy segítség!
2010. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Hogyan tudnék diákmelós cégre rákeresni? :)

2010. dec. 28. 14:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádat még inkább elkeserítenéd azzal, hogy elmész dolgozni és a megkeresett pénzedet neki adod.
2010. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanuljál jól és segíts édesanyádnak a házimunkában. Amúgy 15 évesen csak nyári szünetben lehet munkát vállalni szülői engedéllyel. Tanulás mellett év közben csak nagykorú diák dolgozhat.
2010. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vidéken nincs diákmunka. Nálunk a Tesco most küldött el 3 embert.

Legnagyobb segítség,ha tanulsz,segítesz otthon és a saját dolgaidra kevesebb pénzt kérsz. Nem kell pl. hajvasaló,hajfestés,drága smink,4-5 naci stb.

A bátyáddal beszéld meg,hogy segítsen anyukádnak anyagiakban. Biztosan kap borravalót,és ő is költhet kevesebbet szórakozásra. Ne pénzt adjon anyukádnak,mert az apád elveheti tőle. Vásároljon be kaját vagy ami éppen szükséges.

2010. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!