Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját gépemen nem szabhatom...

Saját gépemen nem szabhatom meg hogy ide jöhet tesóm vagy nem?

Figyelt kérdés
Mert az előbb tesóm jön be hogy hadd jöjjön ide mert a mmásik gépnél tesóm van. Mondom neki én is most jöttem ide barátnőimmel beszélgetni.. Erre panaszkodik anyunak, anyu meg velem kiabál hogy miért nem engedem ide. Meg hogy én mekkora egy k*cs*g vagyok. Hát kösz
2010. dec. 27. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Magad által megdolgozott pénzért vetted a gépet? Mert akkor a tiéd. Ha szüleid/rokonaid vették akkor minden joga megvan édesanyádnak, hogy eltessékeljen onnan.
2010. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ShamanLunaa válasza:

Nekem is UGYAN EZ van!!!!(:

az apám tesóm,én és még az anyám is egy gépen gépezünk!!:(

de most a tesóm kapott egy laptopot te az kilőve:D


És szerintem megszaphatod hogy odajöhet-e a géphez vagy nem!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szüleimtől kaptam. De idegesít hogy saját gépemen nem beszélgethetek a barátaimmal mert tesóm kitúr tv-t nem tudok nézni mert bönbölve halgatja a zenét. Mondom neki hogy Iwiw-re ne menjen fel mert az egész gép lelassul a h*lye iwiw miatt, De persze az első dolga az iwiw mikor meg lassu. Bele rúg a gépbe. Húú :@
2010. dec. 27. 22:18
 4/13 anonim ***** válasza:
ez olyan, h én 18éves lány vagyok, és hazajöttem tegnap és összevolt turva a fiókom mert apám a mulatós cd-jét nálam kereste:O és ma szoltam neki, h ne kutakodjon és még ő volt megsértődve...
2010. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jujj. Pedig azért egy 18 éves lány fiókjába már nem csak mulatós cd-ket lehet találni.

Már nem vagy kislány :S

2010. dec. 27. 22:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Elsőnek van igaza: hiába te kaptad, ha nem magad vetted a saját pénzedből, akkor te csak "haszonélvezője" vagy a gépnek.. Gondolom a TV nem a tied, mégis nézed.. A fiókban turkálás viszont nem szép dolog.
2010. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem igaenis a tied, már ha a kaptam az azt jelenti, pl ballagási ajándékként, vagy szülinapra, akkor szerintem a tied. de ha a család kapta, és a te szobádban van, akkor már más a helyzet.
2010. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Persze teljesen igazatok van, az elsőnek is igaza van. De azért mert nem én vettem attól még az én tulajdonom is. Mert ennyiből nem is tesóm vette, a másik gépet igen. És ha én akarok oda menni akkor nekem is engedélyt kell kérnem ha nem engednek oda akkor el kell fogadnom és nem anyunak panaszkodni. Így van
2010. dec. 27. 22:37
 9/13 A kérdező kommentje:
Karácsonyra kaptam én kaptam egyedül mert a másikon csak a veszekedés volt. :D
2010. dec. 27. 22:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Állítólag erről szól a testvérség.. hogy tanuljunk meg megosztani másokkal később, amink van. Nekem egy kislányom van, testvért nem akarunk, és mindenki le van döbbenve ezen, mondván, hogy később önző lesz.. és nem tanulja meg a társas együttélés szabályait, stb. stb...
2010. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!