Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet valahogy távolítani...

El lehet valahogy távolítani törvényesen a húgomtól a pasiját?

Figyelt kérdés
15 éves, és már 1 éve "jár" vele.. bizonyítottan azóta pánikbeteg lett, és ha a pasival van, folyamatosan rossz hatással van rá. Ő még csak gyerek, nem tud dönteni ilyen kérdésekben. Lehet ellene távolságtartási kérelmet kérni? hogy ne kerülhessen a közelébe? és sehol se tarthassák a kapcsolatot? Tönkreteszi a húgomat, de ő fél szakítani vele. (A fiú 23 múlt)
2010. dec. 26. 13:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Jesszusom, merészeli azt írni, hogy szereti? Ezt a brutális állatot...
2010. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

14 éves korától nem gyerek, csak fiatalkorú.

Veressétek meg ... cukrosbácsi.

2010. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ha megveretjük, tudni fogja, hogy én kezdeményeztem.. feljelenthet érte?
2010. dec. 26. 14:13
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 éves kora előtt lett volna vele, akkor sem tudnátok vele mit csinálni, így meg végképp nem. Nem lehet őket szétszakítani így.
2010. dec. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Na ja, ha nem tudsz mit csinálni, akkor veressük meg... Szerintem semmivel sem vagy jobb a srácnál...

Meg nem rontotta. Semmi bizonyíték, hogy a húgod miatta lett olyan, amilyen. És csoki helyett mit vigyen a tesódnak, 30centis műfarkat? Ha a húgod úgy gondolja, szakít vele. Rátok úgy se hallgat, ahogy írsz, az alapján őt is meg tudom érteni. Tanácsokat lehet adni, de megfogadni nem köteles. Ja és ha megveretsz valakit, igen, képzeld, bíróság elé kerülhetsz testi sértés vádjával.

Amúgy a pszichológus szokta terelgetni az embert, ha szükségesnek érzi, pánikbetegséget meg nem egy ember szokott generálni. Húgos csk szar időben született, manapság a 13éves kislányok éjjelente kocsmáznak, 25éves pasikat fűznek és csak utólga derül ki, hogy hány évesek, mivel leglaább 16nak kinéznek. Pech. De sokat nem tehetsz. Próbálj jobb testvér lenni, ne parancsolgatni, degradálni a pasiját mert ezzel csak tovább szítod a dolgokat. Normálisan kéne beszélgetni és TANÁCSOT adni, nem parancsot vagy mert ha nem akkor megveretem típusú dolgokat mondani meg feljelentgetni.

2010. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Talán egy erősebb apa,akitől fél a lány meg a pasi is,segithetne.

Engem apám sose ütött meg,sose orditott le.Mindig lehetett vele beszélgetni,bizni benne.DE én is,és testvérem is tudtuk,hogy nem tehetünk meg mindent,mert kihúzzuk a gyufát.

A testvérem 18 évesen ki akarta fúratni a fülét,aput hivta fel,hogy engedi-e.(engedte). A lényege a mondandómnak,hogy egy apa igazán sokat segithetne.

Meg mi az,hogy 15 éves szexel egy 23 évessel?Minek engedik a szülők,hogy együtt legyenek? Álljanak a szülők a lábukra és ne a lánynak,hanem a pasinak tessék megmondani,hogy nincs ott keresnivalója. Egy 15 éves lány tanuljon és ne dugjon. Ezen csak a szülők segithetnek.

2010. dec. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Megveretni akarod? Akkor ugyanolyan vagy mint a srác..Nem beszélve arról,hogy akár félholtra is megverethetitek a húgod akkor sem fogja elhagyni.

A szüleid annyit tehetnek,hogy a rossz tanulmányi eredménye miatt,hogy csak 15 éves,de csavarog,nem hallgat a szüleire,ezért a szülők intézetbe adják önként..De nem biztos,hogy ez is jó megoldás lenne..

De azt is megtehetitek,hogy elmentek egy jogászhoz vagy ügyvédhez,és megkérdezitek,hogy van-e olyan jog vagy törvény vagy bármi amivel a srácot törvényes keretek között távol lehet tartani.Mert ha van,és nem tartja be a törvényt akkor már börtönt is kaphatna..

Külföldön van egy hasonló törvény bizonyos távolságtartásról..Legalábbis volt egy eset,hogy egy 16 éves lányt állandóan zaklatta az évfolyamtársa.Annyira félt már a lány a srác"fojtogató" szeretettétől,hogy a bírósághoz fordultak.A bíró távolságtartó végzést adott ki,amit a srác nem tartott be,Így 2 év börtönre ítélték,mert ez már zaklatás volt..

Talán itthon is van ilyen,csak nem alkalmazzák,mert nem kellett..

2010. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, kérdező, hogy egy távolabb élő rokonhoz elmenjen a húgod pár hónapra, amíg összeszedi magát? Esetleg ha van külföldön élő megbízható ismerősötök, az is megfelel.
2010. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom,nekem ebből a leirásból nem úgy tünik mintha "tönkretenné a húgodat". Vagy tanulás helyett pasizik,vagy nem értem,konkrétan mit követ el ellene a srác?mert az,hogy szexelnek még nem vonzza magával a pánikbetegséget..

Ha tanulás helyett fiúzik,az szintén nem a srác hibája hanem a szüleidnek kéne kordában tartani a húgodat.Az meg,hogy azt mondja szereti..hát mit ne mondjak,bocsánatos bűn:D Nem lehet,hogy te kicsit féltékeny vagy a testvéredre? Vagy,hogy a szüleid túl engedékenyek,elrontották a nevelését és nem tudja a fontossági sorrendet? Mert emiatt szintén nem érdemel büntetést a srác.Verést meg végképp nem.

2010. dec. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!