Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már minden ötletből kifogytam....

Már minden ötletből kifogytam. Mégis mit vehetnék neki?

Figyelt kérdés

19 éves fiu(a párom) már megkapott mindent amire vágyott nem tom mit vegyek neki szülinapjára január 2-án lesz neki.

szeret filmet nézni-letölti nem dvd

haverjaival lenni

romantikus

még csak a kapcsolat elején vagyunk.....segítsetek légyszí

18/L


2010. dec. 26. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:

én is január 2.án születtem és 19:)csak lány:)

az én ötleteim a következők lennének(elég kevés infot irtál a párodról..):gravírozott toll a saját vagy kettőtök nevével,fényképes naptár,ha már van elég képetek,gravírozott öngyújtó,egy új fülhallgató pl számítógéphez,karóra,esetleg ilyen falra időt kivetítős projektoros ébresztőóra,kettétörhető szív medál lánccal,közös mozijegy egy új filmre,szép pénztárca esetleg bőrből,egy üveg márkás ital(haverjaival elfogyaszthatják majd),kulcstartó(ez is lehet fényképes,gravírozott).egy pártyű(olyan kesztyű ami pároknak való,nézz utána:) ),parfüm..

Hirtelen sajnos csak ennyi jutott eszembe,de ha még találok valamit,igyekszek szólni:P

Írj majd mit választottál végül:)

2010. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ aranyos vagy:)

nem cigizik nem iszik mert szívbeteg

ennek a pártyűnek még utána nézek meg még gondolkodom az ötleteken:)

2010. dec. 26. 02:05
 3/7 A kérdező kommentje:
a pártyű nagyon tetszik lehet ezt veszem meg végül
2010. dec. 26. 02:07
 4/7 anonim ***** válasza:

ja,előző vagyok,azt irtad még nem rég vagytok együtt,de a későbbikre nézz utána annak hogy : love zseton.szerintem ez nagyon jó fej:P

remélem örül majd,akármit is kap:)

2010. dec. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utána néztem és tényleg irtó cuki:) láttam már valahol de én olyan nehezen választok ajándékot:( még nem volt köztünk ,,intim kapcsolat'' szóval ez azért lenne furcsa......(ő még szűz....)
2010. dec. 26. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret filmet nézni egy 5.1 hangfalszett, dvd, tivo mert az analóg adás meszünik jövő évre.
2010. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

valami tök profi hangfala meg mélynyomója meg nemtomén milye van

kilőve

2010. dec. 28. 02:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!