Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök ti mit szólnátok egy...

Szülök ti mit szólnátok egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Nem sokat segítünk itthon ezért arra gondoltam bátyámmal ,hogy csinálunk egy olyan kis "ajándékutalvány" szerű dolgot szóval hogy akkorát és olyan lapozhatósat,hogy ráírjuk hogy Legjobb anyának, és apának aztán a következő oldalakra meg a nevünk külön lapon és 1+1 mosogatás,porszívózás meg nemtudom még mit és ezek mind külön lapok és ezeket felhasználhatják amikor akarják xd ez hülyeség?: D
2010. dec. 24. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sziaa!:D Szerintem egyáltalán nem hülyeség,jó ötlet:D
2010. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó ötlet!!

De jó sok lap legyen ;)

2010. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet jó, de ha a szülö be akarja váltani, akkor nem ér kifogást keresni!
2010. dec. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszii:) és tudtok még valami ötletet hogy mit írjunk rá?:D
2010. dec. 24. 15:33
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyen 52 oldalos, csinaljatok meg mint egy naptart. heti ajandekualvanyok legyenek rajta. Gondolkozzatok, mivel tudnatok megkonnyiteni anyatok, apatok mindenapos eletet. Ezekbol alljon az ajandekutalvany.
2010. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne pl olyan is, hogy megeszem a spenótot, vagy kivételesen délután matekozol a sorozatok helyett, ágybaviszed a reggelit stb...
2010. dec. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Matekozni a sorozat helyett? Az hülyeség, már elnézést. Az talványos ötletet amúgy aranyosnak tartom, de tanulással kapcsolatosat nem ér beletenni. Azzal mit segítesz anyudnak, hogy matekozol? A tanárok állandóan azt zengik, hogy nem a szüleidnek tanulsz, hanem magadnak. Az valami, ami a gyereknek kell, hogy fontos legyen. Elcsépelt, de igaz.

Szóval legyenek csak benne olyasmik, amik tényleg nekik jók: takarítás, esetleg ebéd vagy vacsikészítés, stb.

2010. dec. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:D

Én is ezt csináltam :D

De én szoktam segíteni magamtól is xD

Örültek neki

2010. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. Legyen benne mosogatás, vasalás, ablakpucolás, felmosás, porszívózás, mosás-teregetés, hólapátolás, őszi levélösszesöprés, kedvenc étel elkészítése, sütemény sütés.:) Szóval azért ne csak takarításról szóljon, hanem egy kicsit a kényeztetésről.:)

Vagy lehet olyan is hogy "Elmegyek veled színházba, koncertre stb." Persze egy úgy lenne az igazi ha a zsebpénzetekből ti fizetnétek majd a belépőt. Nem tudom erre van-e lehetőségetek. Vagy esetleg nyárra egy piknik kupon...vagy meghitt beszélgetős este utalvány.:) Én ilyeneket tudok elképzelni.

2010. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
á_Nagyon jó! Aztán kíváncsian várom, hogy mit szóltak a szülők! Én baromira örülnék egy ilyennek :)
2010. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!