Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menni kéne? Szerintem nem.

Menni kéne? Szerintem nem.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Csak röviden.

Volt egy barátnőm, szakítottunk. 1 hete. Namármost, kitalálta, hogy meghívja a legjobb barátaimat, meg engem szilveszterkor... Nem meglepően én mondtam, hogy kösz nem. (Mivel elég durván átvert. A poén, hogy ő van megsértődve...) Elvileg úgy volt, hogy a barátaim átmennek délután, és este együtt megyünk valahova.

Erre ma mondták, hogy igaziból ott maradnak a volt barátnőmnél hajnali 5-ig.

Nem tudom, de egy kicsit talán csalódtam bennük. Így most az van, hogy egyedül kell itthon lennem. Mikor még a szüleim is elmennek...

Azt meg mondanom sem kell, hogy egyedül elmenni valahova nincs kedvem.


17/F


2010. dec. 23. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj, légy férfi és csinálj úgy mintha egyáltalán nem haragudnál rá és nem is érdekelne a dolog. Főleg ha a te barátaid mind ott lesznek, miatta ne hagyd ki. Persze attól is függ, 5 vagy 50 fős buliról van szó, de ha min 10 ember szerintem nyugodtan menj, nem kell vele foglalkoznod.
2010. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg beszéld meg a barátaiddal, hogy menjetek inkább máshova
2010. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja igen a másik, hogy ott lesz 2 barátnője, és ugye a barátaim 4-en... Az tuti nem "buli" lesz, azt meg nincs kedvem végignézni. Főleg, hogy ott lesz az a haverom, akire rámászott mikor még együtt voltunk.


Ez már nekem ciki. :D


Igazából kéne egy jó koncert. Metallica. Ja, az kéne. :D

2010. dec. 23. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen "barátaid" vannak. Tudom, könnyű mondani, de tényleg jobb lenne, ha nem mennél.

Ha szakítottatok, át is vert, ráadásul ő van megsértődve, nehogy már még te jópofizzál neki...

A szüleiddel esetleg nem tudsz menni, ahova ők mennek? Vagy unokatestvérek mit csinálnak? Ha nem is mennek sehova, jobb, mintha egyedül ülnél otthon.

Ha más nem, akkor használd ki a lehetőséget, hogy egész nap lustálkodhatsz, mert még sokára lesz nyári szünet.

;)

18/L

2010. dec. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szüleim sem mennek sehova. Tehát, mint egy édes család itthon leszünk. Anya, nevelőapa, kutya, én. :D


És még a barátaim mondják, hogy mért nem vagyok képes menni. :D Na mindegy.


Tényleg, Bp.-n vannak jó helyek? Ahova az ember egyedül is odamehet? És nem disco. :D

2010. dec. 23. 13:01
 6/8 anonim válasza:

Vannak:)

Pl.Rocktogon,Rock randevú,Club202(régi Wigwam),Josefina...

nemzeti:Klub64

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Neten fent van mind.

2010. dec. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, téged csak azért hívott meg, mert te vagy a kapocs a barátodhoz, aki igazából érdekli őt. A többiek pedig a barátnőinek kellenek. Ez esetben én inkább nem mennék.
2010. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Valami olyasmi.


Köszi, megnézem akkor, hogy lesz-e valami jó koncert valahol. :)

2010. dec. 24. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!