Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene...

Szerintetek mit kellene tennem, amikor látom, hogy a párom egy másik pasit tart?

Figyelt kérdés
Van ez srác, akit a párom már nagyon régóta ismer msn-ről. Már találkoztak is korábban, később szerelmett vallott neki párom, de ő elutasította. Már többször kértem, hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, de minduntalan az a vád ér, hogy el akarom mindenkitől szakítani. Ráadásul a srác is folyamatosan írogat neki, annak ellenére, hogy tőle is kértem már, hogy hagyjon minket. Szerintetek mit kellene tennem?
2010. dec. 22. 21:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Felkeresni az illetőt, és nagyon elverni. Ha nem használ a szép szó...
2010. dec. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ma vagyunk két esztendeje együtt, de komolyan így nem bírom :s
2010. dec. 22. 21:38
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
sajnos ez szakítást érdemel. ha a párod nem szeret annyira,hogy hogy megszakítsa a kapcsolatot ezzel a régi majdnem-pasijával,akkor nem érdemel sok szót a dolog. viszont ha esetleg tényleg mindenkitől akarod eltiltani,akkor neked kell magadba szállnod.
2010. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok egy verekedős... meg így nem is lenne érdemes szerintem
2010. dec. 22. 21:39
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Keress másik párt magadnak, aki TÉGED becsül, és szeret!
2010. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem mindenkitől, csak ez a srác, mert neki vallott szerelmet. Komolyan olyan mintha ágyba hozná azt a gyereket
2010. dec. 22. 21:40
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem vagy képes kiállni magadért és a párodért, akkor nem is érdemled meg. Ha valaki ilyen nyíltan rányomulna a páromra, nem kímélném az illetőt. Egy férfi legyen férfi.
2010. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a te párod két vasat tart a tűzben. Lehet, hogy még többet, csak nem tudsz róla.
2010. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Tartsd szemmel őket.
2010. dec. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
43%
Nekem is vannak fiú barátaim, akikkel órákig tudok beszélgetni msn-en, telefonon stb. de még soha nem merült fel a páromban, hogy ez gond lenne. Mondjuk soha nem is vallottam még szerelmet egyiküknek sem. Érdekes lenne. Ez a szerelmi vallomás még a ti kapcsolatotok előtt volt, vagy közben? Egyébként hány évesek vagytok?
2010. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!