Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 32 éves nőnek és 34 éves...

32 éves nőnek és 34 éves férfinak ajándék?

Figyelt kérdés

Köszi,hogy elolvasod és ötleteket adsz a sokadik ilyen kérdéshez.

Igazából egyikről sem tudunk sokmindent. A férfiról,hogy számítógép,mobil és zene érdekli.De az ezekkel kapcsolatos dolgok általában mind drágák. A nő..passz.

Alkoholt egyik sem iszik. Ha van ötleted és megírod. Köszönöm


2010. dec. 22. 10:52
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én a nőnek tuti valami parfümöt vennék vagy valami gyertyás dolgot, kristálylámpát, ezek nem annyira drágák.

A férfinek én vennék egy könyvet az elektronikával kapcsolatban, vagy valami barkácsoláshoz használatos eszközt!

Igazából nehéz így megítélni hogy mit szeretnek.

De a nőnek sztem PARFÜMÖT vegyél az a biztos annak mindenki örül..

:)

2010. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem bántani akarom az elsőt, de egy olyan embernek parfümöt venni, akit alig ismersz, maga az öngyilkosság. Még annak is nehéz eltalálni, akit nagyon jól ismersz!

Ha nem annyira bensőséges a viszony, akkor nem kell szerintem annyira sem személyesnek lenni. Állíthatnál össze egy ajándékcsomagot, amiben van jobb fajta kávé, tea, csokik, esetleg szép teás doboz.

Személyesebb mondjuk a pasinak egy nyakkendő, ha szokott hordani!

A hölgynek lehetne valami kozmetikum. Egy jó krém, testápoló, stb. Ilyeneket azért majdnem minden nő használ!

2010. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Ha együtt laknak, akkor vehetnél a lakásba esetleg egy szép kovácsoltvas gyertyatartót. Ez lehetne közös ajándék!
2010. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kövezzetek meg légyszives, de ha én gyertyatartót vagy tusfürdőt, vagy fürdősót, vagy gyertyát kapnék, akkor sikítanék. Volt olyan karácsony, hogy mindenkitől ezt kaptam. Nagyon sablonos, és ha én még egyszer ilyet kanék, akkor az illetőnek a fejéhez vágnám, ajándék ide vagy oda. Én jobban örülnék akkor már vmi különlegesebb csokinak, harisnyának, vagy zokninak. Azokból sosem elég.
2010. dec. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, de úgy elég nehéz különleges dolgot venni, hogy alig ismered a másikat! Azért is írtam,hogy a csomag összeállítás lenne szerintem is a legjobb, minőségi cuccokból!
2010. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!