Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Karácsony.

Most mit csináljak? Karácsony.

Figyelt kérdés

Sütit akartam sütni a szüleimnek karácsonyra,m úgy volt, hogy ma pár órára nem lesz otthon reggel anya, akkor akartam megsütni, de most mégsem ment el, nem tudom, hogy miért, vagy, hogy most mi van, és most nem tudom, hogy mit csináljak?! Hogy süssem meg? Ennyi idő alatt nem tudok mást kitalálni, és az a baj, hogy ma este (vagyis 5-től) nem leszek otthon, pedig gondoltam, éjszaka akkor megsütöm.

Van valami ötletetek? Vagy a sütivel, vagy hogy mi mást adjak...


2010. dec. 22. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, kedvesen küldd ki a konyhából arra az időre. Tegyél be neki egy jó filmet, főzz egy finom teát hozzá és alkoss! Meg fogja érteni.

:)

2010. dec. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
megkérheted a barátnödet hogy nem e tudna segiteni..és ott megsütnéd!anyukad meg nem is venne észre semmit
2010. dec. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha a közelben laknak nagyszüleid, átmehetnél a nagyihoz, hogy ott megsüthesd. Vagy vmi ismerőshöz, rokonhoz.
2010. dec. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

én is sztem bnőnél vagy nagyinál sütném meg akkor hogy tuti meglepi legyen.

remélem sikerül megvalósítani!

KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

2010. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!