Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy probléma ami miatt kicsit...

Gerbilgirl kérdése:

Egy probléma ami miatt kicsit rosszul érzem magam. Ötletek?

Figyelt kérdés

Anyósommal nincs semmi bajom, nagyon szeretem és jól kijövünk egymással. Viszont amikor mondok valamit, hogy pl sütnék ezt vagy azt, esetleg főznék, akkor ez a 2 van: Majd máskor vagy ha beleegyezik, hogy legyen, akkor ő csinálja meg, én max 1-2 kellékbe segíthetek a javát nézem :S

Így nem fogok tudni rendesen megtanulni főzni, sütni pedig azért nekem már kellene ismernem minimum 20 féle ételnek az elkészítését.

Ötletek? Köszönöm a segítséget előre is


2010. dec. 22. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudsz sütni-főzni megértem anyósodat hogy nem szeretne a "próbálkozásid" miatt nem enni.Egy újdonsült férj/barát jó pofát vág még a legszarabbul sikerült kajához is, de ez nem várható el másoktól is :)


Ne mond hogy ezt meg azt szeretnél, hanem vásárolj be és állj neki, csak ne csinálj nagy adagokat

2010. dec. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
VAgy egy másik ötlet.Otthon anyukádnál gyakorol/tanulj főzni
2010. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan jóban vagy anyósoddal, nem tudom miért nem lehet ennyit mondani: " Figyelj értem én, hogy nem akarod, hogy kontárkodjak, de nagyon szeretnék megtanulni sütni-főzni, úgy érzem, ha mindent te csinálsz, én sose tanulom meg....Megtennéd, hogy megtanitasz engem?"


Biztosan igent fog mondani, főztök együtt, aztán később már minél több mindent rád mer bizni, aztán ha már annyira penge vagy, főzhetsz egyedül is.

Gondolom anyóséknál éltek, szerintem emiatt nem jó ötlet anyukáddal szövetkezni, vagy pedig titokba neki állni főzőcskézni. Inkább próbáld észrevétlenül behálózni őt:)

2010. dec. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondd neki,hogy te szeretnéd csinálni,kérd meg hogy tanitson főzni/sütni....

Mondd neki legyen ott melletted,de hagyja hogy te csináld...

Neki is jól fog esni,hogy azt szeretnéd hogy tanitson....

2010. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!