Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándék...

Szerintetek ez jó ajándék lesz neki?

Figyelt kérdés
Vettem a barátomnak egy üveg bort. Valami Móri ezerjó és van az üvegén egy kis bronz tábla, hogy sok szeretettel. Viszont vettem hozzá egy ilyen kis feliratos "bor-ruhát" amin ez áll, hogy " Ha szeretett van körülötted, mindened megvan " . Az lenne a kérdésem igazi lényege, hogy szerintetek rátegyem ezt a kis ruhát a borra vagy inkább csak úgy "csupaszon" adjam oda neki azzal a bronz táblával ??
2010. dec. 21. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Tedd rá a ruhát! Én is nézegettem ilyet a napokban, nagyon jópofák, én örülnék neki.
2010. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szeretet és a szeretett között kevéske különbség azért akad. Ha valóban szeretett van a ruhán, inkább ne tedd rá :D
2010. dec. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem tenném rá,az a táblácska szerintem pont kiegészíti a bort,majd ha esetleg nem issza meg és leszedi a táblát,akkor majd rá rakja ha nincsen jobb ötlete a ruhával.


(Én tavaly vettem egy aranyos mikulás cipőt a páromnak és teleraktam csokival,kulcstartóval és meglepetésemre kirakta a kis csizmát az autóba,szóval még azt a kis ruhát is kiteheti pl.)


Üdv: Pici 22

2010. dec. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hozzá tenném a ruhát,földobja,és sztem örülni fog neki. :)
2010. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szentem külön csomagold be mindkettőt, aztán meg együtt őket!
2010. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!