Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ilyenkor? Egy...

Mi a teendő ilyenkor? Egy rokonunk eltávozott, viszont regisztrálva van egy közösségi portálon.

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem normális, hogy még mindig fent van... De mit tudunk ilyenkor tenni? Vagy mi az etikus ilyenkor?
2010. dec. 21. 14:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Több száz ilyen ember van fent pl. iwiwen, szerintem hagyjátok fent, így ha valaki szeretne, tudna még róla képeket nézegetni, nem hinném, hogy bárkit is zavarna ott. Nekem is van ilyen ismerősöm, néha jól esik ránézni, bármennyire is furcsa.
2010. dec. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről pont tegnap olvastam az iwiwen..

Ott azt olvastam,hogyha elhunytat szeretné az ember törölni akkor írnia kell a iwiw email címére..A szabályzatban benne van.hogy mit kell csinálni.De ha tudja valaki az elhunyt jelszavát akkor csak be kell lépni,és törölni kell mintha ő maga szüntetné meg..A közösségi oldalak nem tudják hogy ki él és halott..

2010. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az iwiw szabályzata azt írja, hogy halotti anyakönyvi kivonat bemutatásával törölnek csak profilt.
2010. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Írtok 1levelet az oldalnak h Eltávozott(Külföldre v meghalt) attól függ mit értetek ez alatt.

és kéritek h szedjék le tekintettel a történtekre.

2010. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha külföldre utazott volna, miért akarnánk törölni??...

Még csak a logikát sem értem.

2010. dec. 21. 14:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Többieknek köszi, sokat segítettetek!
2010. dec. 21. 14:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

külföldre távozás miatt senkit nem törölnek..

De minden közösségi oldalon van egy szabályzat ahol le van írva,hogy ilyenkor mi a teendő..

2010. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy tini ismerősöm aki meghalt,de a rokonai fentartjáj az iwiwjét,és sokan írnak vélemeényeket róla,azokat elfogadják
2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyon kedves régi gimnáziumi tanárom egy éve hunyt el. A családja átalakította emléklappá az oldalt. VAnnak fent fotók róla, a "magamról" részben pedig egy nekrológ.

Szerintem szép ötlet, így is lehet emlékezni rá, fotókat nézegetni.

Én is örülnék, ha halálom esetén átalakítanák így a lapomat.

2010. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális, ha valaki halála után fent van, igazad van kérdező. Én is töröltetném. Ha írsz nekik, akkor szerintem törlik.
2010. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!