Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet ez? Vajon hogy fog...

Jó ötlet ez? Vajon hogy fog reagálni? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
A tinikorban vagyok,még , és végre megjött a bátorság. úgyérzem le kell ülnöm beszélgetni anyuval. 8 hónapja van barátom. És szeretném ha tudná hogy mennyit jelent nekem,hogy hogy állunk. Hogy milyen a kapcsolatunk,hogy még messzire nem mentünk el,de nem csak a csóknál járunk már. Mégis tudnia kell mindent. Számomra ez nagy dolog.
2010. dec. 19. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük anyukádat, de ha szeretnéd, akkor mondd el neki! Ha normális, akkor meg fog érteni téged és örülni is fog neki, ha nem vagy túl fiatal!
2010. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mindenképp mondd meg neki. Minél később mondod, annál nehezebb lesz megbeszélni.

Biztos nagyon szerencsés voltam anyukámmal, de valahogy sosem jutott eszembe semmit sem eltitkolni előle. Amikor megismertem a férjem, anyukám hamarabb tudta, hogy "járunk", mint hogy mi először találkoztunk volna :)


Meséld el neki, hogy mióta jártok, hogy jöttetek össze, mit szeretsz benne, miket szoktatok együtt csinálni (séta, mozi, meg ilyenekre gondolok). Hány éves, mit csinál, mi szeretne lenni, meg ilyeneket. Ha egyszer elkezded, úgyis kérdezni fog anyukád.

A lényeg, hogy legyél őszinte. És mielőtt szóbahozod, találd ki, hogy mit fogsz mondani, eddig miért nem meséltél róla. Mert féltél, hogy nem örülne neki, mert túl fiatal vagy, vagy mert a fiú túl idős hozzád, vagy valami ilysemi, ami passzol.

Egyébként ilyen ügyekben jó tartani a kapcsolatot anyukákkal. Ők is voltak fiatalok, meg szerelmesek, és tudnak egyet, s mást, amiből lehet tanulni.

Tudod, ha titokban csinálsz valamit, magadat fosztod meg annak a lehetőségétől, hogy ne a saját, hanem a más kárán tanulj :)


24L

2010. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!