Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ajándék neki?

Szerintetek ez jó ajándék neki?

Figyelt kérdés

Lehet nem jó témakör de mind1..

Szóval ajándékot kell vennem osztálytársamnak.14 éves vagyok lány ő pedig 17 és fiú.Arra gondoltam h vehetnék neki egy finom pralinés csokit meg egy doboz cigit.(Amit persze a tanár előtt nem nyitna ki.)De ez jó ajándék?Ha van vmi más ötlet légyszi írjátok le!Előre is köszi:)


2010. dec. 19. 18:11
 1/7 Tinker Bell ***** válasza:
A csoki jó, de cigit nagyon gáz ajándékozni, emellett neked nem is adnak a boltban és neki sem szabadna cigiznie!
2010. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Cigit szerintem se adj neki.

A csoki jó.

De, hogy lehet osztálytársad ha te 14 vagy ő meg 17? 3 szor bukott?

2010. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tinker Bell ***** válasza:
Igen, ebbe a kérdésbe én nem akartam belemenni, de engem is érdekelne. Vagy te vagy annyira profi, hogy a 17 évesekkel jársz egy osztályba, vagy az osztálytársad olyan profi, hogy veletek jár egy osztályba.
2010. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet kapni bevásárló központokban pasiknak is összecsomagolt tisztálkodási szereket.

Szerintem már van 1000-1500 forint körül.

Az hasznos is.

2010. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csoki rendben, de cigit szerintem semmiképp ne vegyél... Ha dohányzik, akkor inkább kutass fel neki egy jó kis öngyújtót, biztos találsz valami vicceset.
2010. dec. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
...és azt ráadásul akár a tanár előtt is kibonthatja ;)
2010. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:D

És ha nekem nem is de ismerek olyan embert akinek adnak cigit szval ez még megoldható lenne.

És ő olyan "ügyes" h velünk jár mert 3szor bukott:D

2010. dec. 20. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!