Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek normális dolgok? Miért...

Ezek normális dolgok? Miért csinálja? Engem nagyon irritál.

Figyelt kérdés

az unokahugom 1éves és 2hónapos.

még velünk laknak bátyámék, ővék a gyerek.

Nagyon sokat hisztizik a gyerek...ha valamit nem kap meg ordít, visít, kiabál...

Mostis ordít.

És észrevettemhogy sokszor amikor megy tekergeti magát, kinyomja a hasát, és úgy megy hogy direkt orra essen... olyan fura, sokszor úgy csinál mintha nem lenne ép.

Direkt ugy megy hogy vonaglik...

Meg hassal csúszik a földön, és ma este feküdt a kövön és verte a fejét a padlóhoz,meg harapta a szőnyeget:O

Meg állt az ágyon és előre hátra dülöngélt és ütötte a fejét a támlához...és amikor bevágta elkezdett bömbölni.

anyám állitja le, az anyját ezek nem érdeklik...


2010. dec. 18. 20:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

meg leguggol és mintha bukfencezni akarna lenyomja a fejét a kőhöz és ugymmarad...

de nemtud megmaradni 1 helyen 1percig:S

2010. dec. 18. 20:30
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rájött hogy ha fáj valamilye és sír akkor mindenki ölbeveszi,babusgatja,próbálják megnyugtatni stb.

Hát..szerintem :D

2010. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

de engem ilyenkor olyan ideg kap el...úgy megráznám néha hogy térjen magához.

1évesen ezt csinálja. milesz 7-8évesen???

2010. dec. 18. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért csinálja, hogy figyeljenek rá. Azt írod, hogy az anyját nem érdekli, hát pont ezért. A gyerekek roppant kreatívak, ha a figyelemfelkeltésről van szó.

A másik ok a hisztire, hogy megtanulta, hogy ha hisztizik, akkor megkapja amit akar. A szüleinek ugyanis egyszerűbb teljesíteni a kívánságot, mint elviselni a hiszit. (Sajnos sok ilyen van mostanában)

2010. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem megrázni kell azt a szerencsétlen egy éves gyereket,hanem megmondani a r*banc anyjának,hogy mia kötelessége ha már kinyomta,ment volt aburtuszra az ilyen ne szüljön...
2010. dec. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelmet akar, azért csinálja ezt. Én pszichológushoz vinném. Nem is tudom, hogy bírod idegekkel :S
2010. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40


ez nagyon durva volt. te meg vágd fel ezek után az ereidet.


Kérdező.. a gyerkőc produkálja magát, azonkivül nyilván tele van energiával, próbálgatja a mozgásformákat... sokminden együttes állhat a háttérben. és igen nyilván az is, hogy el van kényeztetve.


De akkor sem kell igy beszélni róla és az anyjáról,. ahogy egyesek teszik. Szüljön és neveljen a kedves hozzászóló... aztán a halálos ágyán majd megdumáljuk, hogy ő hogy csinálta és mit ért el vele. Könnyű a kibicnek, pláne, ha agresszív!

2010. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vágom fel az eremit és képzeld nagyon sok ilyen gyereket látok akik visítanak földhöz verik magukat,később tizenévesen meg épp ők vágják fel az ereiket,hogy észrevegyék a szüleik hogy léteznek...Ez mind figyelemfelkeltés,Csak oyan gyerekek produkálják akik figyelmet akarnak...

másrészt meg vannak olyanok is akik meg már kitanulták hogy ha üvöltenek akkor megkapják amit akarnak mert addig se üvöltenek ultrahangon és nem kell velük foglakozni a kedves szülőknek...Lehet tuskó vagyok,de naponta látom,hogy a kedves szülők,mit tesznek gyerek nevelés címén,na az minden csak nem nevelés...

2010. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 BlackSword ***** válasza:
Ez simán figyelemfelkeltés a gyerek részéről... Nem szabad rá figyelni... Mint ha ott sem lenne... Előbb-utóbb meg fogja unni... És le lehet pontozni, de anno öcsémnél bevállt... Mikor voltunk anyum, én és öcsém, régebben nyaralni/kirándulni, akkor öcsém (aki nálam 7 évvel fiatalabb) amikor kicsi volt nótóriusan más felé akart menni, mint mi ketten anyummal... amikor elkezdett hisztizni, akkor úgy tettünk mintha ott sem lenne... Hamar le is szokott róla... Szóval nyugalom... Előbb uóbb meg fogja unni, és akkor véglegle fog állni... Hagyjuk a liberalista gyreknevelést a liberalistákra... Jó lesz a régi módszer is... Elvégre eddig elég sokaknál bevált...
2010. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Most múlt egy éves a gyerek, és te rá haragszol?! Szerinted mit ért még ő a világból az eszik, alszik, játszik-on kívül?!
2010. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!