Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is ez már beteges?

Szerintetek is ez már beteges?

Figyelt kérdés

Papám egy nap vagy 15x mos kezet.Előbb is csak ült a székbe,gondolt egyet,felállt elment a fürdőbe kezet mosni.Aztán visszaült a székbe,és 10 perc múlva megint ment volna,csak bementem előtte a fürdőbe. ://

Szerintetek?


2010. dec. 18. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tényleg sok egy kicsit.
2010. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mamám valami olyasmit mondott neki,hogy ne mossa mert lemos valami réteget a kezéről.De egyik fülné be a másikon ki.:S
2010. dec. 18. 12:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Valamit leakar mosni,csak nem a kezéről...
2010. dec. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kényszerbeteg. Ezen csak pszichológus segíthet.
2010. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát ha ezt így folytatja akkor tényleg valami védőréteget mos le..és akk már télleg naponta 20x kell kezet mosnia. :S
2010. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség egyik tünete lehet.
2010. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sőt, szerintem biztos, hogy ez kényszerbetegség. Pszichiáter tud segíteni. De egyébként a kényszerbetegeknek nincs betegségtudatuk ezért kérdezd meg tőle, hogy miért mossa ilyen sűrűn? És ha valami bőrbetegségre,bogarakra hivatkozik, akkor legjobb,ha elmentek bőrgyógyászhoz,mert ott általában rádöbbennek,hogy tényleg nincs baja a kezével/bőrével.
2010. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van kis állatotok?? lehet hogy simogatja és utána nem akarja h elfelejtse és inkább megmossa egyböl..nekem is van cicám és énis sokszor mosok kezet.: D
2010. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Vannak macskák de nem jöhetnek be a házba és akkor is kezet mos mikor nem nyúl hozzájuk.
2010. dec. 18. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Kényszerbetegség sajnos, ez a fajtája elég gyakori. Muszáj lenne orvoshoz menni, mert nem javul magától, sőt rosszabbodni fog. Más, visszatérő cselekedetei nincsenek: pl. 20x megnézi, bezárta-e az ajtót, vagy lekapcsolta-e a gázt, vagy pontosan 5x törli bele a cipőjét a lábtörlőbe, vagy mindig pontosan úgyanúgy hajtogatja az ingjeit, mielőtt bedobja a szennyesbe stb. Ha vannak még ilyesmik, az megerősíti a diagnózist.
2010. dec. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!