Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék neki venni karácson...

Mit tudnék neki venni karácsonyra?

Figyelt kérdés

Szóval 14 éves lány vagyok és szokás nálunk az osztályban hogy karácsonykor neveket húzunk és veszünk egymásnak ajándékot.Én egy fiút húztam aki 17 éves lesz januárban, nem nagyon ismerem, elég bunkó típus és dohányzik.Nem tom mit vegyek neki keddig van időm légyszi segítsetek!Jah:cigit nem vehetek neki mert o.fő nem engedné!

Köszi a válaszokat előre is:D


2010. dec. 18. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
cigi tartó, Öngyújtó, Csoki, valami vicces póló?
2010. dec. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó kis bukott lehet, ha 3 évvel idősebb mint te :D

amúgy tényleg valami kedvenc együttese mintás gyujtó, ha meg nem akarsz nagyon ilyet, akkor csokit, meg hógömböt. én is ilyen szoktam, ha nem szimpi valaki az osztálybol, és nem érdekel, hogy tetszeni fog e neki vagy nem :D

2010. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha cigit nem is, de egy szép öngyújtót vehetsz neki. Mellé meg valami karácsonyi csoki, mondjuk egy csoki üveggömb.
2010. dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D <3
2010. dec. 18. 12:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!