Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha ilyen fiatalon. (?...

Mi lesz ha ilyen fiatalon. (? ) /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Barátnőm elmondta nekem,hogy egy 19 éves fiúval 3szor lefeküdt 2 hónap ismertség után.De nem járnak,a fiú úgymond "eltűnt".Mesélte barátnőm,hogy 1-2 héttel ezelőtt óvszer nélkül feküdtek le.Elmondása szerint nem élvezett bele a srác,de most hányingere van és szédül.Mit kéne csinálni?Milyen tanácsot adjak neki?Vagy egyáltalán megéri vele foglalkozni? ://

13/L


2010. dec. 17. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell vele foglalkozni, de menjen el egy nőgyógyászhoz, mert terhes ....
2010. dec. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csaj ismerősöm, ugyanígy 13évesen szétk.ratta magát mindenkivel, 17 évesen gyereke született és abba hagyta az iskolát............szép "jövő"
2010. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hűha.. nem semmi a barátnőd...

amúgy tanácsold neki hogy menjen el nőgyógyászhoz... :S

2010. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Ő csinálta ő baja. Ez van.
2010. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Basszus olyan kiábrándító, h. ide fajul a világ.:(((

Én 13 évesen még bariztam. De kérdés az is milyenek az ilyen szülők? A 19 éves srác se normál, egyrészt bűntényt követ el, másrészt 13 éves kislányt megkívánni? vagy a saját korosztályából rá se néznek a nők...

A bnőd jobban tenné, ha elmenne nőgyógyászhoz meg elolvasna vmi felvilágosító könyvet, legalább utólag tanuljon, ha már ilyen korán kezdte...

2010. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp nőgyógyász! vagy vegyen egy terhességi tesztet, lehet terhes akkor is ha nem élvezett a fiú bele, ugyanis az előváladék is tartalmazhat ondót!ez nem kamu, hallottam már olyanról, hogy vki így lett terhes.
2010. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd jogilag gyerek, a 19 éves fiú pedig büntethető. szóljon az anyukájának, az intézi a továbbiakat... terhességi tesztet esetleg csinálhat. az még egy lehetséges kör a szülő előtt. ha terhes, akkor tuti kiderül, mert egyrészt a szülő sem hülye, másrészt az orvos köteles szólni a szülőnek...(14 alatti)
2010. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elöször is van most ilyen virus is szóval ne gondoljon a legroszabbra viszont mindeképpen vegyen egy tesztet,a legjobb nőgyógyászhoz menni még akkor is ha nem akart és nem szeret,még túl fiatal,amúgy vannak ilyen tinidzser ambulanciák is.Nem szabd halogatni meg félni,mert ami történt megtörténk,mostmár csak minél elöbb ki kelll deriteni h tésev riasztás vagy nagy a baj.

[link]

2010. dec. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

basszus,lassan az ovisok is elöbb sexelnek,mintsem,h írni megtanulnának?

elöször is a barátnödnek nem volna rossz egy jó nagy pofon amiért ekkora egy hülye

másodszor meg irány a patika vagy Dm vagy Rossman vagy tudom is én,h hol akarna venni egy tesztet,h van-e baby

harmadszor meg menjen nödokihoz mindenképp

negyedszer beszéljen anyával,h már nemi életet él és menjen vele a dokihoz feliratni fogamzástablettát ha már kefélni van kedve akkor legalább védekezzen

talán nem ártana kicsit felvilágosulni a sexterén mielött neki kezdek hancúrozni

2010. dec. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!