Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az állandóan...

Mit lehet tenni az állandóan késő családtaggal?

Figyelt kérdés
Én agyvérzést kapok tőle. 20 perc múlva ott leszek, mondja, és most is több mint 2 órája várok rá.
2010. dec. 16. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit se tudsz tenni.

Illetve azt hogy nem vársz rá

2010. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne várj rá. hagyd ott. ha kell többször is.
2010. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Muszáj. Nálam ül egy illető, akit ő vinne vidékre, én meg dolgoznék, ki nem rakhatom. Ha meg beszólok, én leszek a rosszindulatú.
2010. dec. 16. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik kollégám (aki mellesleg a főnököm is) pont ilyen. 10 éve dolgozom vele.. az agyvérzéses időszakon már túl vagyok. Egyszerűen rászámolok mindenre 2-3 órát, mert ő is ennyit késik. Sőt, olyan is van, hogy délben szól, hogy "mindjárt indulok be", aztán 5-ig nem ér be, de oda sem szól... Hát nem egyszerű vele az élet, az biztos.
2010. dec. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már ismered, mennyit szokott késni, kalkuláld be.. megváltoztatni úgysem fogod soha. Van egy barátnőm, akire az egyedüli panaszom tényleg csak annyi, hogy gyakran késik félórákat. Eleinte morcosan fogadtam, de most már egyszerűen csak fél órával korábbi időpontra hívom a megbeszélt helyre:)
2010. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!