Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, aki...

Mi a véleményetek arról, aki így viselkedik?

Figyelt kérdés

A szitu a következő:

Barátnőm másfél éve elköltözött otthonról, fel Pestre a barátjához.Anyukájával tartják folyamatosan a kapcsolatot.

Most8 hónapos terhes, sokat kell pihennie, meg veszélyeztetett is stb.

Most, hogy itt vannak az ünnepek, felmerült a kérdés, hogy mikor is legyen az a bizonyos látogatás a két ünnep között és ki menjen látogatóba kihez?Jó, persze, az illem úgy kívánná, hogy gyermek menjen a szülőhöz, de az anyuka 150 km-re lakik a lánytól, és hát írtam az állapotát, amivel egyre nehezebb neki mozognia is.És a gáz ott van, hogy az anyja legalább fél éve hitegeti, hogy "Felmegyek ám hozád kislányom", de b*szik legalább egyszer megnézni a lányát, kivétel nélkül mindig ők mentek le eddig is hozzá, ő egyszer ment látogatóba a másfél év alatt, de akkor is csak beugrott, mert éppen az egyik pasijával találkozott, szóval akkor se a lánya volt a "fő úticél".

Barátnőm ugyan toleráns az anyjával, de a párja és szerintem is eléggé számító módon viselkedik.

Mit gondoltok a történtek alapján?


2010. dec. 14. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Az én anyám szabályszerűen kivágott otthonról, és kitagadott mikor felmerült hogy összeköltözök a párommal... pedig semmi rosszat nem tettem, és a párom is a világ legtündéribb férfija, szóval van még rosszabb is :) 21/L
2010. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne induljon el otthonról. Az utazás nagyon megterhelő a veszélyeztetett terhes barátnődnek.

Ha valami baj történne vele, hova menne?

Anyja, ha látni akarja, menjen a lányához. Bár én belőle nem sok jót nézek ki.

2010. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

ha az anyja látni akarja,menjen ő a lányához

Egy veszélyeztetett 8hónapos terhes maximum a sarki boltig menjen,oda se egyedül,szűk 1 hónapot már kibir akárhogy...de ne utazgatva

plussz már kocsiban se tudja magát bekötni igazán,rengeteg a baleset,én félteném magam meg a babát is...


ilyen anyám lenne max egy sms-t küldenék karácsonykor...

2010. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se utazzon el nem neki való màr.Az anyjànak kell mennie hozzà,ha a pasijairól le tud mondani.Szegénykém,az én anyàmnak is mmindig a pasik voltak elõbbre valók.
2010. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szörnyű az, hogy telefonálni se képes a lányának, hónapok óta barátnőm hívogatja őt, pedig tuti, hogy minden hónapban fel van töltve a telefonja, csak van egy naplopó húga, akit - szerintünk - folyamatosan pesztrál, támogat anyagilag.

A babának a mai napig nem vett semmit - nem, mintha Zita ( így hívják )elvárná tőle, mert a párja szüleitől komplett felszereléseket már megkapott ( babakocsi, kiságy, etetőszék stb.), csak egyszerűen sz*rul esik neki, hogy így alakulnak a dolgok.

Anyja a múltkor kerek perec megmondta, hogy nehogy vegyenek neki ajándékot, ő se vesz senkinek...

2010. dec. 14. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nem kell erőltetni a kapcsolatott a gyereknek nem lesz szüksége egy ilyen "nagyira".
2010. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!