Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfinak milyen ajándékot...

Férfinak milyen ajándékot lehet venni Karácsonyra?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit vegyek a páromnak.36 éves és van 2 gyermekünk.Ötleteket szeretnék hogy kb 10ezer forint értékig mit tudnék venni neki.
2010. dec. 14. 12:11
1 2
 1/16 hócsillám válasza:
52%
Add magad egy hatalmas piros masniba
2010. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Talán ki kellene puhatolóznod, hogy minek örülne legjobban.
2010. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én parfümöt, pizsamát, könyvet, autóscuccokat, ékszert, ruhaneműt, dvd lemezt, ilyesmit szoktam.
2010. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

huu. Attól függ mit szeret


Könyv a kedvenc írójától

sál

ing

nyakkendő

pulóver

parfüm

Ha szereti a filmeket dvd

cd ha szeret zenét hallgatni

Igazából nem ismerem ennek a korosztálynak az ízlését, mert jóval fiatalabb vagyok.

2010. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

az én 35 éves férjemnek uszodabérletet vettem + könyvet. úszni szeret, ráadásul most fáj a gerince, a könyveket meg falja...+ év közepén volt egy előrehozott ajándék (egy 58 cm-es kiscsaj)

attól is függ milyen beállítottságú az urad.

ha megírod, elgondolkodom ötleten...

2010. dec. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Horgászbolt ajándékutalványt
2010. dec. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én ilyen korosztályú férfi vagyok és a páromtól ilyeneket kaptam már karácsonyra:


Detektívregény

Vodka v whisky

Kozmetikum csomag

Parfüm

Thriller DVD

Porsche modell/makett (gyűjtöm őket)

Pulóver

Ing

Póló

Manikűr készlet

Kávé vagy tekülönlegesség


Na ezeket nem mind egyszerre, hanem az elmúlt pár év felhizatala volt visszaemlékezve.

2010. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát őt minden érdekli ,ő olyan ezermester.Csak minden szerszáma megvan már.Horgászni nagyon szeretne de sajnos nincs ideje mert mikor nem dolgozik akkor inkább velünk tölti az idejét.Olvasni nem szeret,filmeket nézni meg sajna nincs ideje.
2010. dec. 14. 12:45
 9/16 A kérdező kommentje:
Az első ötlet nem is hülyeség,csak az már nem újdonság mivel akkor kap meg amikor szeretne.:)
2010. dec. 14. 12:47
 10/16 tetris ***** válasza:

Na, és mi lenne, ha ebben az évben valami szexi dologgal lepnéd meg? Vennél tigrismintás bilincset, vagy valami jópofa gumióvszert, például kisördög van a végén, vagy aminek kis bikaszarvak vannak a végén.Én akkorát nevettem rajta, amikor először megláttam.

A neten is lehet ilyen bigyókat rendelni.

2010. dec. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!