Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor mondjátok azt egy...

Mikor mondjátok azt egy lányra, hogy r*bnc?

Figyelt kérdés
Egy csomó fiú csak úgy pocskondiázza a lányokat, közben meg sokszor nem is történt semmi olyan, ami miatt ilyet mondhatnának a fiúk a lányokra. Fiúk, "honnantól" számít egy lány ribancnak?
2010. dec. 13. 21:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

ribanc : party nő... kavar mindekivel

ribanc : aki 2 tőnél több pasival feküdt le... komoly kapcsolatot kivéve... 18 előtt...

ribanc : 2 pasi.. 1 csaj...

ribanc : 5 felett .... 18 előtt...

ribanc : ha 1 este 10 pasival smárol..

ribanc : ha kihasznál.. mindekit.. aki szereti

2010. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Hm, akkor ezek szerint én, aki tisztességesen tanulok, dolgozok, és a vőlegényemmel élek, egy kalap alá vagyok véve azzal, akit partyba vág két pasi, vagy azzal aki kihasznál mindenkit, esetleg egy buliban 10 pasival smárol, pusztán azért mert 18 éves korom előtt túl léptem azt a bűvös 5ös számot?:D Vicces:) Még soha nem ribancoztak le, egyszer mindenen túl kell esni úgy néz ki:)


24/N

2010. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Jaj de sokan nem tudják megkülönböztetni az ironikust a komolytól..
2010. dec. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Okkal, ok nélkül is használják. Én pl. akkor kaptam meg, hogy mekkora egy r.banc vagyok, amikor visszautasítottam egy pasi közeledését. 17 éves múltam, és akkor még egyetlen kapcsolatom sem volt, szóval nagyon találó volt a megjegyzés. Most már nevetek rajta, és elkönyveltem, hogy egy büdös nagy paraszt volt az illető, de akkor nagyon rosszulesett. Meg kell nézni, hogy ki mondja, és kire!
2010. dec. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a r!banc, aki ezt a választ írta, mert nagyon fáj neki a minősítés :)

"Ribanc az, aki:

-18 éves kora előtt vesztette el a szüzességét (Az hogy mondjuk szerelemben, kapcsolatban, az tök mind1, mert tisztességes lánynak anyuci szoknyája mellett a helye, legalább a nagykorúságig)

-aki jobban néz ki mint az átlag

-aki több fiúnak kell

-akit nem tartanak a szülei kalitkában

-aki visszautasítja a fiúkat

-aki nem utasítja vissza a fiúkat

-aki nőiesen öltözködik

-akinek fiú barátai vannak

-aki szórakozni jár fiatalon (mert mégis mikor járjon? Majd ha dolgozni kell menni, vagy gyereket nevelni?)"


A véleményem pedig a felhozott pontokról:

- aki 13-14-15 évesen szexel, az nem feltétlen r.banc, de buta, és nagyon viszkethet neki, r.banc akkor lesz, ha ezt még fennhangon is hirdeti ugyebár.

- aki jobban néz ki mint az átlag, ez ugye azt jelenti, hogy10 centis magassarkúban jár iskolába 14 évesen, előszeretettel hord pink és leopárdmintás (vagy szimplán ízléstelen, csillogós) mélyen kivágott cuccokat, miniszoknyát, szoli, műköröm, festett haj, tonna smink, mert amúgy randa mint a bűn

-aki több fiúnak kell: természetesen 1 éjszakára (mert hát reggel, smink nélkül inkább nem nézne rájuk egy sem), és ezt büszkén híreszteli

-akit nem tartanak a szülei kalitkában, hanem 13 évesen mehet a discoba kelletni magát, sőt pénzelik is.

-aki visszautasítja a fiúkat, akik valami rejtélyes okból kifolyólag mégsem csak kufircolni szeretnének vele, hanem beszélgetni is, de ugyebár erre agykapacitása korlátozottsága miatt képtelen

- aki nem utasítja vissza a fiúkat, akiknek csak 1 éjszakára kell, ugyebár, és ezzel ismételten dicsekszik.

-aki nőiesen öltözködik, ezt már fentebb kielemeztem, mit takar a r.bancszótárban a nőies

-akinek fiú barátai vannak, akikkel rendszeresen összejár kefélni

-aki szórakozni jár fiatalon, túlzásba viszi, a suliban nem tanul és másnapos, mert előző este a discoban kellette magát, és részegeskedett.

A konklúzióra inkább nem mondanék senkit, mert mindenki láthatja, hogy egy gyakran r.bancozott egyed keserű visszavágása csupán.


Egyébként én többnyire ezekre a plázacica jellegű förmedvényekre szoktam használni, illetve a tükör előtt puccsító telefonnal fényképezkedő 14 éves kis libákra.

2010. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki aszerint értelmez bármilyen szöveget, amilyen traumák és kudarcok érték élete folyamán..
2010. dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Emberek! A szöveg-értes kimaradt az életetekből?!


ezt a választ hogy:

""Ribanc az, aki:

-18 éves kora előtt vesztette el a szüzességét (Az hogy mondjuk szerelemben, kapcsolatban, az tök mind1, mert tisztességes lánynak anyuci szoknyája mellett a helye, legalább a nagykorúságig)

-aki jobban néz ki mint az átlag

-aki több fiúnak kell

-akit nem tartanak a szülei kalitkában

-aki visszautasítja a fiúkat

-aki nem utasítja vissza a fiúkat

-aki nőiesen öltözködik

-akinek fiú barátai vannak

-aki szórakozni jár fiatalon (mert mégis mikor járjon? Majd ha dolgozni kell menni, vagy gyereket nevelni?)"


ezt csak iróniából irta, azokra akik mindenféle átlagos dolgot leribancoztak.

Anyám borogass! Ő épp az ellenkezőjét próbálta kihangsúlyozni az iróniájával. :)

2010. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A konklúzióra inkább nem mondanék senkit, mert mindenki láthatja, hogy egy gyakran r.bancozott egyed keserű visszavágása csupán. "


Ezen jót nevettem:) Drága agyoniskolázott picilány, örülök hogy így tisztában vagy az életemmel:) A szövegértelmezéssel tényleg komoly problémáid vannak, de sebaj.

Egyébként ha már ilyen szakértőnek hiszed magad a magánéletemmel kapcsolatban, hogy még azt is tudni véled hogy milyen ruhákat hordok, megsúgok neked valamit:

23 vagyok, nem 14, fiú barátaim nem igazán vannak, bulizni nem járok, a vőlegényemmel élek, ergo pasizni se pasizok, szoliba se járok, se műkörmöshöz, de a rózsaszínt tényleg szeretem, hupsz:)

Ellenben valamiért nagyon úgy tűnik hogy valamiért te nagyon ki vagy hegyezve a többi lányra, csak nem savanyú a szőlő? Eetleg bigott vallásos vagy? Na jó, én ellenben veled, inkább nem megyek bele messzemenő következtetésekbe, megmaradsz számomra a vicc szintjén a továbbiakban is:) Csókollak.

2010. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!