Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ajándék? Szerintetek örülne?

Jó ajándék? Szerintetek örülne?

Figyelt kérdés

Barátomnak szeretnék karácsonyra adni valamit,de valami olyat amire ha ránéz én jutok eszébe. Gondolkoztam sok mindenen de végül egy képkeretre gondoltam amibe kinyomtatom a közös képünket és feldíszítem sok kis aprósággal.

6 hónapja vagyunk együtt,én 15 ő 18.

Előre is köszi a segítséget!:)


2010. dec. 12. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztosan örülni fog neki, de csináltathatsz pl: fényképes egérpadot is neki, vagy a te fényképeddel ellátott bögrét, amiből a mindennapi teáját issza. Így már reggel is rád gondol.Egyébként mi az a sok kis apróság, amivel fel akarod díszíteni a képkeretet?
2010. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, szerintem szep es erdekes ajandek is
2010. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát vannak a helyi boltokban öntapadós szívek,csillagok meg sok kis apróság.
2010. dec. 12. 19:01
 4/11 A kérdező kommentje:

de egy üveg képtartóra gondoltam


[link]


valami ilyesmire:)

2010. dec. 12. 19:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csicsázd túl! Ez így szép, ahogy van.
2010. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

annyira azért nem fogom:)

köszi a válaszokat!

2010. dec. 12. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

:D neked lehet hogy szépek a csillagok, meg szívek stb... De a barátod fejvesztve fogja eldugdosni a képet akárhányszor valamelyik haverja felmegy hozzá... de az is lehet, hogy ki se teszi csak ha te is ott vagy. Ilyen csajos dolgokat sosem szabad ráaggatni, mert pasiszemszögből az EPIC FAIL...

Én hasonló képkerethez hozzávaló gyöngyházszerű festéket vettem, és a becenevünket írtam a képre. Úgy néz ki, mintha tényleg az üvegen lennének :) 20/L

2010. dec. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem is így egyszerűen tetszik..

de ha mindenképpen ilyesmit szeretnél vegyél inkább fakeretet azt fesd be és diszitsd ki..

2010. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a tanácsokat:)

és nem nem szeretném elcsicsázni csillagokkal mert én se szeretem ezeket csak egy max. két szívet teszek rá és sztem írok rá valahogy valamit.

2010. dec. 12. 19:17
 10/11 anonim ***** válasza:
De a képet remélem nem nyomtatóval akarod kinyomtatni, hanem előhívatni rendesen:-) Sokkal szebb minőségűek azok, és mégiscsak ajándék lesz.
2010. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!