Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy mai, tipikus,...

Hogy néz ki egy mai, tipikus, fiatalos nagymama?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, a mamám 62-63 (szégyen, de nem tudom. isten bizony, 40-45nek néz ki! általánosban azt hitték mindig, hogy az anyukám :), csinos, vékony alakja van. Mindig egyformára lakkozza a láb- és kézkörmeit, hátközépig érő szőke haja van (csak karácsonykor színezi be, hogy ne látszódjanak az ősz szálak. nyáron kiszívja a nap), msnezik, rendesen használja a netet, vásárol, stb. Sokkal fiatalabbnak néz ki mint a tulajdon anyám, a lányával gyakran testvérének nézik. Nagyon szeretem :)
2010. dec. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja, és kosztumökben, csinos szövetnadrágokban, magassarkúban, blúzokban, bundában jár. Nem ám otthonkában, meg melegítőkben. Otthon is, nyáron mindig egy hosszú ruha volt rajta, vagy fürdőruha. Jobb alakja van, két gyerek után is, mint sok mai fiatalnak..
2010. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!