Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma délután sok rokon jön át...

Ma délután sok rokon jön át hozzánk, és a barátom is. Apámék ismerik őt, de a többiek nem. Hogy mutassam majd be a többieknek?

Figyelt kérdés

5 rokon jön. Barátságosak meg minden, szóval így szerencsém van, meg barátom is eléggé az. Csak azért izgul ő is, stb. :D De amúgy apámék nagyon szeretik őt. Ja és nem túl régóta vagyunk együtt .. sőt. De régóta ismerjük egymást. :D

(én 15, ő 17)


2010. dec. 12. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Sziasztok, bemutatom a barátomat, XY-t...:D XY, ő az ZT rokonom..."
2010. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Hadd mutassam be a barátomat: Xy :) Ennyi :)
2010. dec. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne ceremóniázz! Csak természetesen.

"Anyu. Apu, ő Béla, akiről már meséltem." Ne félj, mindenki fogja érteni...

2010. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi olyan különleges ezen? Nem értem. Írod, hogy a szüleid ismerik, szeretik. Szóval az első akadályon már túl vagytok. Az, hogy a többi rokonnak mi a véleménye már nem olyan fontos...szóval izgulni sem kell.

Amúgy amint megérkeznek, odalépsz eléjük a köszöntéskor, hogy ő a barátom, XY. Majd a barátod felé fordulsz egy kicsit és szépen sorjában bemutatod neki is a rokonságot.

2010. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 12. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!