Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Mit szólnátok hozzá, ha egy ilyen derülne ki két emberről akit ismerek, de nem gondoltátok volna ezt róluk?

Figyelt kérdés

Egy 21 éves lány évek óta együtt van egy 48 éves férfivel és szeretik egymást. Eddig nagyon jól titkolták, de most felvállalták. Sokkoló lenne? Vagy a mai világban ez nem csoda?

(férfi nem gazdag, nincs felesége semmi nincs ami ellenük szólna kivéve a kort)


2010. dec. 12. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha apa komlexusa van, miért ne szerethetnék egymást? Ma már egy 21 éves lány is nézhet ki öregebbnek, és egy 48 éves férfi is fiatalabbnak. Mi ebben a sokkoló?
2010. dec. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagy a korkülönbség,de az ő életük,ha nekik igy jo,akkor legyen.Az én párom is idősebb,de igaz,hogy nem ennyire,mégis jól vagyunk.
2010. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Furcsának furcsa,de a 21 éves lány nem kislány... Szerintem nincs gond abban ha szeretik egymást,és tényleg szeretik egymást s nem csak kihasználja a 48 éves... De ha évek óta együtt vannak... hm. szerintem nem olyan nagy furcsaság. Az sokkal inkább sokkoló amikor egy 14-15 éves össze jön egy 30-35 évessel.

L/15

2010. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
abszolúte nem érdekelne
2010. dec. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Tubarózsa ***** válasza:
100%

én azon lepödnék meg h miért nem mondta el elöbb. amugy tényleg az ő életük! köztem és párom közt is hasonló a korkülönbség(picit kevesebb) de nagyon jól megvagyunk és szeretjük egymást már 2éve.

20L

2010. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolguk, mindketten felnőttek.
2010. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarlak eltántorítani :)

Semmi kivetni való nincs ebben a dologban,ahogy előttem is írták,tényleg a ti dolgotok.Vagy az ő dolguk(ha nem magadról írtál).

De azért tessék kicsit belegondolni,te most 21vagy,ő 48.

15 év múlva te még élni akarsz(36évesen) ne adj' Isten gyereket is szeretnél még.Hány éves is lesz ő akkor?63?

Én elgondolkodnék a továbbiakon:)

2010. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Manapság, amikor a korban (is) összeillő házaspárok 80%-a elválik, amikor alig látok magam körül jól működő családot, párkapcsolatot, semmit sem szólnék, de ebben a helyzetben jobban csodálkoznék, ha hosszú távon működne a kapcsolat, mint azon, hogy egy idő után külön válnak az utak.

2010. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az én baráti körömben is van egy hasonló pár. Most született gyerekük és már házasok is.

A lány 23, a férje 48.

Ők nem titkolták sokáig, csak az elején egy pár hónapig, amíg még csak alakult köztük a dolog.

Sokakat megbotránkoztatnak az ekkora korkülönbséggel rendelkező párok, de én tök boldognak látom Őket, szeretik egymást, úgyhogy szerintem ezzel nincs gond.

Nagy Feró és a felesége között is 20 év különbség van. Észre se lehet venni...

Szerintem ami már tényleg beteges az az, amikor egy 20-30 éves lány egy 70-80 évessel jön össze!

Pl. Faludy György kapcsolata eléggé bizarr volt. Mondhatni gyomor forgató...

Szóval, biztosan sokáig beszélni fognak az emberek a barátnődről, meg mindenféle hátsó szándékot keresni, de ha tényleg szeretik egymást, akkor átvészelhetik ezt a nehezebb időszakot.

2010. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát igen. De ismerős. Én 21 éves vagyok a párom 45. Nagyon szeretjük egymást már több mint egy éve együtt vagyunk. Igen ez nekem is sokkoló lett volna mondjuk ha nem vagyok ebben a helyzetben, de hogy így alakult szerintem nincs benne semmi különös. Egy probléma van. A családom egyszerüen nem akarja elfogadni. Ezért mikor elmondtam persze pár hónap után, sokkolta őket de akkor úgy volt hogy szakítunk. Hát mégsem szakítottunk,de ők úgy tudják. Aztán persze megint titkolóztam (nagyon rossz volt) és ma ismételten kiderült bár én tagadom mert egy sráctól halották vissza. Hiába mondom anyámnak, hogy egy jó ember mert tényleg, nem drogos nem iszik és csak a jót akarja nekem, leszarja. Nem tudom mit tehetnék. Itthonról nem akarok elköltözni, nem szeretném ha megromolna a viszonyunk és őket is szeretem. De a páromat is. Nem tudom mit tegyek teljesen kétségbe vagyok esve. Pont ki is akartam írni egy kérdésnek, ha gondoljátok szóljatok hozzá.
2010. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!