Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék segíteni! Tudtok...

Szeretnék segíteni! Tudtok ebben nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Nem véletlen a szóismétlés.

Rengeteg ruhám, és cipőm van, amit nem hordok, és szeretném odaadni olyanoknak, akiknek igazán szükségük van rá.Már vittem egy adagot a hajléktalan szálóra, de pár nap múlva, az egyik dolgozón láttam viszont a kabátomat.Egyszerűen nem oda kerül, ahova szánom.

Nem elnyűtt holmik, hanem olyanok, amiket Rómában, meg Milánóban vettem, de egyszer lefogytam, aztán meghíztam, szóval már nem hiszem, hogy hasznát tudom venni.Itt olvasok sok topikot, hogy nincsen téli kabát, meg cipő, stb, nekem meg itt van két gardrób szoba tele olyan ruhákkal, amiket nem tudok felvenni.

Szóval ha tudtok olyan szervezetet, vagy magánszemélyt, akinek ezzel tudok segíteni, akkor előre is köszönöm!


2010. dec. 11. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

www.ad6kap6.hu


Itt is nézelődhetsz szerintem.

2010. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért ne vonjál le messzemenő következtetést abból, hogy a menhely dolgozóján láttad a kabátodat. Ő se lehet gazdag. És ha egyszer jót teszel, ne akard még irányítani is.

Tedd ki a cuccodat a kuka mellé, és vigye, akinek kell. Főleg a Milánóit. Mert aki éhes, azt jobban értékeli....

2010. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt? Vannak ilyen ruhagyűjtő akcióik. De nekem is adhatnád őket, bár nem vagyok hajléktalan, ruhára semmi pénzem, egy barátnőm szokta odaadni, amit ő már nem hord :D
2010. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Te kitennéd a kuka mellé???

Nem annak akarom adni, aki megtalálja, hanem annak akinek igazán szüksége van rá!Írtam:Segíteni szeretnék!!!Olyannak akinek tényleg szüksége van rá.

Nem kellett volna itt érdeklődnöm...

2010. dec. 11. 17:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz mert Te is tudod hogy a hajléktalan nem értékeli a drága finom holmit nem is ismeri a márkát sem.Szerintem a környezetedben próbálj valakit találni akinek odaadhatnád a ruháidat és ő boldogan hordaná is. Neked is megnyugtatóbb lenne. Mi igy csináljuk évek óta.A lányom csak drága márkás holmit vesz igy mi sem tesszük a kuka mellé. 5-8eft -os fölsőt 15-20eft-os nacit ami egyszer vagy kétszer van felvéve nem szokás kidobni Ez a család meg nagyon boldog pedig mindenki dolgozik náluk nem mondanám kimondott szegényeknek őket csak örülnek a szép finom cuccnak.Próbálj te is egy normális családot keresni.
2010. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!A Baptista gyülekezet-ek szoktak adományokat gyűjteni(ruhát, élelmiszert)és szétosztják a rászorulók között.
2010. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!