Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szilvesztereztél 14 évesen?

Hol szilvesztereztél 14 évesen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:15
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Otthon a szüleimmel,mint minden normális 14 éves.Mellesleg el sem engdtek volna.Alkoholizálni ennyi idősen?Viccelsz?Alaphangulat...Hát ha ehhez pia kell...Gondolom nincs kutyád,hogy petárdázni akarsz.
2010. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Otthon.
2010. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
46%

otthon, de éjfélkor bemenetünk megnézni a tűzijátékot csak egy kis pezsgőt ittam,

15 évesen már elég vad bulit tartottunk haveromékkal pár liter kannásbor társaságában :P

2010. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Otthon anyuékkal. Volt ez 15 éve. Akkor nagyon zokon vettem, meg rapliztam, de mai ésszel... én se engedném a gyerekemet, sőt 18 éves korában is szétb...na az ideg, amilyen világot ma élünk.
2010. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Otthon, szülőkkel.15 évesen már nagyon örültem, hogy elengedtek a szüleim a barátnőmékhez.Egyébként én sem tudom felfogni, hogy hogy jut eszetekbe ilyen idősen az alkoholizálás...hiszen gyerekek vagytok még...
2010. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hulla részegen feküdtem egy árokban,amíg hajnalban meg nem találtak. Az egyik cipőm sem volt meg,ráadásul oldalba voltam hányva. Olyan este 10 órától reggel 7ig nincs emlékem róla. XD

Haveromhoz elmentem kijózanodni,letusolni és adott tiszta ruhát.

A szülők meglepődtek,hogy új fiuk van. ;D

2011. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!