Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy ne adjam fel és véghez tudjam mindezt vinni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy jelenleg nem vagyok megelégedve az életemmel. Anyukám 10 hónappal ezelőtt halt meg és azóta nagyon egyedül érzem magam, nagy űrt hagyott maga után. Elhatároztam, hogy változtatok a nyomorúságos életemen. Elköltözök az alkesz, idegbeteg apámtól, kicsit megújulok külsőleg, új hobbi(ka)t keresek, sportolok, futok rendszeresen. Azonban ezt nehéz megvalósítani úgy, hogy senkitől se kapok támogatást. A kezdeti nagy lelkesedést végül mindig felváltja a lustaság és kedvtelenség, év végén pedig rájövök, hogy ismét eltel egy év és még mindig nem az vagyok aki lenni szeretnék.

Nyáron ballagásra megyek és akkorra már szeretnék külsőleg teljesen átalakulni és az álmaim nagy részét (köztük a költözést) valóra váltani.


2010. dec. 10. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj mindent egyszerre, mert az nem fog menni! Állíts fel egy fontossági sorrendet és tűzd ki, hogy melyiket mikor valósítod meg. Reális határidőket adj magadnak, de azokat könyörtelenül tartasd be magaddal!
2010. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Pl. írj nekem privit, és akkor megbeszéljük a részleteket. Ha folyamatosan tartjuk a kapcsolatot, akkor nincs az, hogy senki nem biztat akkor minek csináljam. Én mikor a párommal szakítottam akkor éreztem mindezt. Az élethez sem volt kedvem, miközben a volt párom meg építette a jövőét. Munka, gyerek, stb. terén. (azért szakítottunk, mert az ex megjelent sok hónapos terhesen) Aztán rájöttem, hogy egy ócska útszéli ku...a nem fogja az életemet tönkretenni. A párom elvette, de az életemet nem fogja. Többet dolgoztam, ismét beíratkoztam egyetemre, folytattam az angolt, németet, új ruhákat vettem, új frizura, ékszerek, elkezdtem lovagolni stb. Azóta lassan 2 év telt el, de mintha kicseréltek volna. Kicsit bután hangzik, de azért nem adtam fel és az biztatott nap mint nap, hogy nem lesz boldogabb nálam a ribi. Megbátorodtam, sokkal nagyobb önbizalmam lett és olyan dolgokba fogtam bele amikbe eddig nem lett volna bátorságom belevágni. 29/L
2010. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnalom ami anyukaddal tortent:(nagyon szomoru eset. Ha akarod baratnok lehetunk, beszelgethetunk e-mailen, skype-on msn-en. Ha jonak latod akkor irhatsz privat uzenetett es megprobalok segiteni neked.

22 eves lany vagyok.

2010. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tervet készítesz, és ahhoz ragaszkodsz-ez segíthet. Mit ehetsz bűntetlenül? Mivel vétkezel, azt elkerülöd. Minden tányér kajából a felét visszaszeded. Kenyeret száműzd! Vagy barna, szeletelt kenyeret vegyél. Legyen otthon műzliszelet. Ha enni van kedved-tudom magamról, hogy örökké ennénk-akkor egy fél szelet műzli, egy karika parizer. Minden nap mozogj egy keveset! Hétfőn 3 percet, kedden négyet, szerdán ötöt...Adj piros pontot a nap végén, ha megérdemled! Szerintem terv, ami a fejben születik. Sok sikert!
2010. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!