Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is vinne ajándékot?

Más is vinne ajándékot?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy összevesztem a szüleimmel nyáron.Azóta csak apummal beszéltem.Van két fiu testvérem,nekik már van gyerek is.De miota összevesztem anyummal,azóta az egyik tesóm nem beszél velem,nem is érdeklődik felőlem.Viszont ott az unokahugom,szeretnék adni csomagot neki,de igy nehéz.Ki tudja mit mondana a tesóm vagy mit gondolna.Keresztlányomnak is készitettem,már az unokahugom sem akarom kihagyni.
2010. dec. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán kezdő lökés lenne a békülésre, feltéve, ha te akarsz békülni. Nyugodtan menj el hozzájuk.
2010. dec. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem torodnek azzal, amit mond vagy gondol a teso, es nem hagynam ki az unokahugom, mert az meg nekem is rosszul esne.Igen, en vinnek ajandekot, mert o mindig az unokahugom marad.
2010. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én küldené / vinnék az unokahugomnak is egy kis csomagot.Biztosan örülne neki, és végülis nem ő tehet a kialakult helyzetről!

Ha jól értem az unokahugod pont annak a tesódnak a lánya, aki nem beszél veled.Ha így van, akkor ez akár egy lehetőség is lehetne, hogy megbeszéljétek a dolgokat.

Mondd el a tesódnak, hogy szeretnél vele beszélni, kérdezd meg, miért nem akar veled beszélni.

Jót tenne, ha át tudnátok beszélni a dolgokat!

2010. dec. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Viszek ajándékot. Igen,lehetne az első lépés,de én nem haragszom rájuk,csak a tesóm rám.
2010. dec. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!