Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik a karácsony?

Hogy zajlik a karácsony?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy hogy pár nappal elotte anyával megsutjuk a sutiket,és karácsony napján díszítjuk fel a fát.Az egész ház fel van díszítve kívul belul.Mindenhol gyertya ég.Karrácsonyi zene szól.A karácsonyfán égnek az égok.Fenyofa,és forralt bor illat van.Ha van valami télapós film,akkor az megy.Elotte egy nappal megkapom az ajándékot mamától és novéremtol.Csak az a baj,hogy csak 3an vagyunk karácsonykor.Apa Anya meg én.Az egész hangulat megvan,kb 7 kor vacsizunk,utána ajándékbontás.És utánna semmi nincs:(.Mindenki megy furdeni,utána megy és nézzuk az ágyban a télapós filmeket.

Az lenne a kérdésem,hogy tudtok valami jó otletet hogy mit lehetne csinálni ajándékbontás után?

Elore is koszonom a választ! :-)


2010. dec. 5. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi elötte való nap sütünk főzünk,de a takarítást már elötte való hetekben elkezdjük.Nállunk nincs kidiszítve a ház,egy koszorú van az ajtón,égősor a boltíven és egy asztaldísz.Karácsonyi zenéket én is szoktam hallgatni. Nekem sajna nincs összetartó családom,igy az ajándékot vagy elötte vagy csak utána kapom meg. Mi is hárman vagyunk. Általában anyuval szoktam társasozni,memória kártyázni. És a karácsonyi filmek elengedhetetlenek :D Csak ügyesnek kell lenni,mert ha a tv-nél apa a gyorsabb,akkor meccs megy :S
2010. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg társasjátékozhatnátok 3-an, ha esik a hó kimentek hó csatázni vagy akármi. Esetleg nagyszülőt/nagyszülőket elhívni és közösen beszélgetni :)

Én mindig ezekre vágytam :( de sajnos hiába..

2010. dec. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én se nagyon tudnék a szüleimmel 3-an mit csinálni...:)De úgy sokkal izgisebb mikor az összes rokon mamámék meg mindenki átjön...:)sokkal jobb.:)Mi karácsonykor kb 10 vagyunk és társasozunk de minden évben olyat ajándékot kapok amivel órákat eltudok játszani...:)idén pl nintendo dsi xl-t kapok amivel sokáig eltudok játszani meg hozzá játékot is kapok...:)
2010. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Karácsonykor mi általában az ajándékbontás után elvagyunk, mindenki nézegeti az ajándékát, örül, beszélgetünk, együtt vagyunk. Aztán megy a nagy kajálás. :) Sütit, vagy csak sima ételt amit anyu főzött. A lényeg, hogy együtt legyünk. Nálunk ha együtt a család, mindig nagy a nevetés, valaki mindig benyög valami hülyeséget. Aztán estefelé közös tévézés, szintén kajálás... A lényeg, h együtt vagyunk. :)
2010. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vacsora és ajándékbontás után már ugy 10-11óra tájékán ki szoktunk menni sétálni a parkba, szinte ölelni lehet a csendet az egy igazi csendes éj persze akkor az igazi ha esik ahó, de a szikrázó csillagfényes éjszaka is gyönyörú
2010. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!