Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Menjek vagy ne?

S. O. S. Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
holnap mennénk valahova, néhány oszt.társsal. egész osztálynak szólna a program, de csak néhányan tudnánk elmenni. egy olyan lány lenne, akivel viszonylag jóban vagyok, és kb. még 4-5en akikkel nem nagyon vagyok jóban, de szeretnék jóban lenni velük. félek, hogy így csak még rosszabb lesz, ha antiszoc.ként ott vagyok, de lehet, hogy ez lenne a lehetőség, hogy jóban legyek velük..... nagyon nagyon félek, és nem tudom mit csináljak. mennék, de nagyon félek, hogy csak rosszabb véleménnyel lesznek rólam. :S :(
2010. dec. 4. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj! Ki ne hagyd! Lehet, hogy tök jóban lesztek, és egész életedben bánnád, ha nem mennél. Ha meg nem vagy nekik szimpatikus, akkor egy délután alatt kiderül, és nem kell ezen filóznod még évekig.
2010. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is menj, és élvezd :) Vedd elő a legjobb formád! Ha már ott vagy, ne légy antiszoc, beszélgess mindenkivel, biztos jó lesz! De azért maradjon a szórakozás emberi kereteken belül :P
2010. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 breegooca válasza:

attól függ, mennyire viszonlyag vagy jóban azzal a lánnyal...mert ha ő inkább a többiekkel lenne, lehet nem sülne el jól, hogy "ráakaszkodj". más részről meg igen, lehet, hogy pont ez a lehetőség, hogy megismerkedjetek, összebarátkozzatok...


de miért lennének rosszabb véleménnyel rólad? csak add magad, ne játszd az eszed, ne akarj nekik mindenképpen megfelelni, azért, hogy jóban lehess velük, ne kövesd minden szavukat és ne engedd, hogy belevigyenek olyasmibe, amiben egyébként nem szívesen vennél részt.


egyébként miért akarsz ennyire bevágódni náluk? ugye nem azért, hogy menő legyél? -_-'' hány éves vagy?

2010. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 breegooca válasza:
*ráakaszkodsz
2010. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem nem azért. csak szeretnék több embert ismerni az osztályból. :) amúgy 16
2010. dec. 4. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmész, nem veszíthetsz sokat. Viszont ha nem mész, akkor bármit.
2010. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem menjél, mert ha nem mész, akkor távolodsz el a többiektől még jobban. Még azoktól is, akikkel jóban vagy, mert akkor leszel antiszociális, ha nem mész.

Én a helyedben tuti mennék.

2010. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
"inkább utáljanak azért aki vagyok, mint szeressenek azért aki nem" ne játszd meg magad az osztály elitjei előtt, mert megváltozol és elveszítheted az igazi barátaid olyanok miatt akik nem érdemlik meg, hogy barátként tekints rájuk.
2010. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!