Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy szép idézetet?

Ajánlanátok egy szép idézetet?

Figyelt kérdés
nemigazán ebbe a témába tartozik,de sehova máshova se...de hátha tudtok segiteni.Tegnap sajnos egy nagyon jó barátunk hirtelen és felfoghatatlan módon meghalt,és valami ilyen szép idézetet keresek,ami a hirtelen halál,hiány,soha el nem felejtés...ezekről szólna,de sehol nem találok.Ha tudtok,nagyon megköszönném!
2010. dec. 3. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nagyon sok van. Részvétem!

2010. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hulló könnyekkel állok sírod felett,

a koporsó bezárta legdrágább kincsemet.

Megállt egy szív, mely élni vágyott.

Csak az idő múlik, feledni nem lehet.

Nehéz az életet élni nélküled.

Felejteni téged soha nem lehet.

Ha a bús napjaim le fognak telni,

Oda vágyom hozzád megpihenni."


Az idézet így egész, de talán az utolsó két sor nem kell.



"Kezdetben azt gondoltam, hogy a halálod

veszteség volt és pusztulás,

fájdalom és bánat, melyet aligha lehet elviselni.

Csak most kezdek rádöbbenni,

hogy az életed ajándék volt,

s egyre erősödő szeretet maradt utána."


"Ha azt kérdezed, hol lehet manapság igazi szeretetélményt találni, gondolkodás nélkül azt felelném, hogy a ravatalozókban. Ott, utólag, amikor már vége a sztorinak, jövünk rá, hogy Ő volt AZ! Amikor hiányzik, amikor a hétköznapi unalomból és dulakodásból átlép a történetünk az Örök Fénybe, jövünk rá, kit vesztettünk. Most, amikor már késő, kezdünk el valóban szeretni."


"Azok a barátaink, akiket elveszítettünk, nem a földben pihennek, hanem bent lakoznak a szívünkben."


Remélem tudtam segíteni, őszinte részvétem.

2010. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek!
2010. dec. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!