Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért futt valaki évekig olyan...

Mért futt valaki évekig olyan után aki nem jelez vissza?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes?!
2010. dec. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na se évekig nem veszi észre hogy szivatjaák? Ha nem viszonozák akkor is évekig szendvedni kell.
2010. dec. 1. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de azt igen, hogy vannak olyanok, akiknek ez jólesik (azok, akiket szeret ez a másik ember), és ezáltal kihasználják a másik embert. Szándékosan visszaélnek a másik szeretetével, pedig, egyszerűbb volna az igazat megmondani, és akkor elkerülhető az a "mellékhatás", hogy minden adandó alkalommal megtalálja őket a "szerelmük".
2010. dec. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert téves információkkal rendelkezik a párkapcsolatokról. Pl hogy egy életben a szerelem csak egyszer jön el, meg hasonlók.
2010. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a FUT egy t
2010. dec. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gfero ***** válasza:
az elérhetetlenség vonzóvá teszi meg persze a szerelem
2010. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

azért mert egy idealista hülye! én is ilyen hülye vagyok, sajnos. hiába próbálok beleszereteni egy másik rendes,kedves, szép, okos lányba akii szeretne és elérhető is lenne a számomra, mégis "Ő" kell-ene. Ez az a dolog amit nem tudok megmagyarázni, csak azt tudom, hogy ha látom akkor valami olyat érzek amit más jelenlétében nem, és már az idejét sem tudom, mikor éreztem azt rajta kívül jelenlétében.

Nincs logikus válasz, csak hogy ez egy hülyeség!


"Mikor az első golyó elsuhan a fejed felett, a politika egyenesen az ablakon repül ki."


Valami ilyesmi lehet a szerelemmel is! Hiába próbálsz logikusan gondolkodni, hiába tudsz az életben minden más téren logikus és megmagyarázható döntéseket hozni, ha egyszer a szerelem felüti a fejét, akkor a logika az ablakon repül ki.....

"Attól, hogy így van, nem biztos, hogy így is van jól."

23f

2010. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*rajta kívül más jelenlétében. bocs a hibákért!
2010. dec. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a remény hal meg utoljára!
2010. dec. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"csak azt tudom, hogy ha látom akkor valami olyat érzek amit más jelenlétében nem"

Ugye, hogy van ilyen, és nem érted miért?!

Én egy férfival vagyok így és fogalmam sincs miért, de még csak hasonlót sem éreztem soha!

De nem futok utána, csak nem tudom, nem is akarom elfelejteni.

2010. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!