Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen élet vár erre a fiúra?

Milyen élet vár erre a fiúra?

Figyelt kérdés

18éves az iskolát otthagyta 3hete, nem jár dolgozni sem.Elvan otthon délben felkel nem csinál semmit.

Nem is nagyon akar menni dolgozni a szülei sem dolgoznak


2010. nov. 30. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hajléktalanság
2010. nov. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért hagyta ott az iskolát?
2010. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

nem bírt felkelni.


barátnője vok

2010. nov. 30. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Még fiatal észhez térhet ha nagy baj lesz elmegy tanulni egy valamit és sinre teszi a dolgokat.

Anyum 14 év munanélküliség után tanult szakmát és ment dolgozni, szóval a vele is történhet még bármi.

2010. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért? Beteg volt, hogy nem bírt feleklni? Ezt így kokrétan nem értem.

Ha meg fáradt volt, hát igen, az iskola fáradtsággal jár, de van, aki nemcsak 18 éves koráig jár iskolába, és ezzel nagyon sokan vannak így, hála Istennek, és korán kelnek. Ha csak ez a gond, feküdjön le pihenni délután egy órára, és este egy órával korábban, és könnyebb lesz felkelni.

2010. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, milyen élet vár erre a fiúra, mert még kölyök. Még megjöhet az esze, pláne ha nem lesz, aki a feneke alá tol mindent, amíg ő az ágyban heverészik napközben.
2010. nov. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd 23-24 évesen amikor szeretne a barátnőjének kedveskedni, nem lesz pénze, munkája se...akkor majd megbántja hogy most ellustult.
2010. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De alátolnak mindent, sőt mi több az apjáék sem dolgoznak na és gazdagok megélnek a csalásból és ezt látják.

Mindegy engem nem is érdekel, lehet a barátnője vagyok de csak úgy snasz vagyok már vele, mert nekem nem ilyenek a terveim ami neki volt vagyis nem is volt.

Egyébként meghaladta a hiányzást és azért nem jár de még kiíratkozni is lusta volt hiába beszéltem neki én is meg az anyukája is de jó így neki.Olyan rossz én is felkelek 5kor és ha megkérdezem mikor kelt fel azt mondja délben na mondom szép.Ha én lennék a felesége engem elküldene dolgozni ő meg heverészne otthon

2010. dec. 1. 10:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nemhogy a felesége, de még a barátnője sem lennék!
2010. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 évesen ilyen hozzáálással eláshatja magát. Elvárja, hogy a szülők eltartsák? Szomorú, hogy a szülők meg meg is teszik, ha a gyerek még iskolába is lusta elmenni.

Én is egyenesen utálok korán kelni, de nem szeretnék egy iskolázatlan semmirekellő lenni, szóval minden reggel erőt veszek magamon, és max 5 napot hiányzok egy tanévben.

18/L

2010. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!